3

@blakkudium Jak ten gol Puskasa nie dostanie to nw XD

1

Trent, Huijsen, Carreras i na dodatek Xabi. A u nas co? Jakiś Diaz ma przyjść z dużym kontraktem? Znów pewnie oleją sprawę ze wzmocnieniem LO I PO, Alternatywa dla Yamala by się przydała, zmiennik dla Pedriego też.

0

@Faro Nic nowego, Perez mega ogarnięty gość który panuje nad klubem w sposób świetny a u nas pracują same dzbany

21

Czuję cyrk przed rozpoczęciem sezonu XD

12

Kibice Realu piszą że Yamal nie zasługuje na ZP bo liczb nie ma, ten sam Yamal ma więcej G+A niż ich niedoszła ZP za 2024 XDD

1

@Eklerek Mistrzostwo się w Piątek roztrzygnie, mecze Interu i Napoli przesunięte

0

@Eklerek Aż tak się interesuje kto zajmie 4 miejsce w Serie A?

5

Javier Mascherano totalna porażka obecnie jako trener Interu Maiami

0

@clyde To chłopczyk XD

0

Sevilla druga czerwona kartka XD

0

@fenix1983 A na razie żadnych ruchów nie wykoanli XD

0

Kiedy ostatnio hiszpańska drużyna wygrała krajowy tryplet? Nie licząc naszej ekipy Flicka

3

Piękny sezon 4/4 wygrane z Realem, tryplet krajowy, super przygoda w LM, odbudowa wielu piłkarzy HANSI FLICK!!

0

Czy transmisja z parady będzie na YT?

0

Real Trent, Huijsen, mogą sprowadzić Carrerasa z Benfici, Xabi nowy trener a Laporta myśli że z taką samą kadra będziemy rywalizować w następnym sezonie.

7

Ok czyli co mecz dajmy uderzać zawodników intencjonalnie i karać ich tylko żółtymi kartkami, co za kretyn

0

Według was na Villareal już totalne rotacje czy jednak zobaczymy skład podobny do tego z Espanyolem?

0

Co ten Olmo robi XDDDDDD

14

Feta mistrzowska planowana? Lepiej niech się skupia na boisku

0

Araujo TOP XDDD

0

Ważny mecz i Araujo gra to nie brzmi dobrze...

0

Araujo i Martin w składzie..... to zdobyliśmy mistrzostwo XD

2

Błagam dajcie już ten mecz i przyklepmy tego majstra

3

Ale jutro sędziowie będą podłączać Real pod tlen czuje to XD

2

Niestety ale gole dla Realu to kwestia czasu, Mallorca zbyt się cofnęła

0

@Tasde Bez szans niestety

0

Nw czemu ale boję się że Real dzisiaj wygra a my jutro wtopimy z Espanyolem a potem z Villarealem nogi mogą zrobić się ciężkie

0

@ViscaelBarca2007 Według mnie Wirtz trafi do Man City.

0

Ale wyciągnął argument XDDD

0

Stano pokaż jej miejsce w szeregu błagam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?