Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium Jak ten gol Puskasa nie dostanie to nw XD
1
Trent, Huijsen, Carreras i na dodatek Xabi. A u nas co? Jakiś Diaz ma przyjść z dużym kontraktem? Znów pewnie oleją sprawę ze wzmocnieniem LO I PO, Alternatywa dla Yamala by się przydała, zmiennik dla Pedriego też.
0
@Faro Nic nowego, Perez mega ogarnięty gość który panuje nad klubem w sposób świetny a u nas pracują same dzbany
21
Czuję cyrk przed rozpoczęciem sezonu XD
12
Kibice Realu piszą że Yamal nie zasługuje na ZP bo liczb nie ma, ten sam Yamal ma więcej G+A niż ich niedoszła ZP za 2024 XDD
1
@Eklerek Mistrzostwo się w Piątek roztrzygnie, mecze Interu i Napoli przesunięte
0
@Eklerek Aż tak się interesuje kto zajmie 4 miejsce w Serie A?
5
Javier Mascherano totalna porażka obecnie jako trener Interu Maiami
0
@clyde To chłopczyk XD
0
Sevilla druga czerwona kartka XD
0
@fenix1983 A na razie żadnych ruchów nie wykoanli XD
0
Kiedy ostatnio hiszpańska drużyna wygrała krajowy tryplet? Nie licząc naszej ekipy Flicka
3
Piękny sezon 4/4 wygrane z Realem, tryplet krajowy, super przygoda w LM, odbudowa wielu piłkarzy HANSI FLICK!!
0
Czy transmisja z parady będzie na YT?
0
Real Trent, Huijsen, mogą sprowadzić Carrerasa z Benfici, Xabi nowy trener a Laporta myśli że z taką samą kadra będziemy rywalizować w następnym sezonie.
7
Ok czyli co mecz dajmy uderzać zawodników intencjonalnie i karać ich tylko żółtymi kartkami, co za kretyn
0
Według was na Villareal już totalne rotacje czy jednak zobaczymy skład podobny do tego z Espanyolem?
0
Co ten Olmo robi XDDDDDD
14
Feta mistrzowska planowana? Lepiej niech się skupia na boisku
0
Araujo TOP XDDD
0
Ważny mecz i Araujo gra to nie brzmi dobrze...
0
Araujo i Martin w składzie..... to zdobyliśmy mistrzostwo XD
2
Błagam dajcie już ten mecz i przyklepmy tego majstra
3
Ale jutro sędziowie będą podłączać Real pod tlen czuje to XD
2
Niestety ale gole dla Realu to kwestia czasu, Mallorca zbyt się cofnęła
0
@Tasde Bez szans niestety
0
Nw czemu ale boję się że Real dzisiaj wygra a my jutro wtopimy z Espanyolem a potem z Villarealem nogi mogą zrobić się ciężkie
0
@ViscaelBarca2007 Według mnie Wirtz trafi do Man City.
0
Ale wyciągnął argument XDDD
0
Stano pokaż jej miejsce w szeregu błagam