1

Dembele i Kvara schodzą, nie za wcześnie?

0

Marciniak daje sugestie koledzy z drużyny XD

2

Kurde faktycznie spalony był

0

Dlaczego bez różnego dla PSG Panie Szymonie?

3

Mbappe już leży XDDDDDDD

1

@pasquda Zlota Piłka dla Pana Dembele .

0

DZIEKUJĘ DEMBELE ZŁOTA PIŁKA

1

Ale PSG to maszyna Jezus maria

2

Nooo jak on to broni XDDD

0

Ale ten Pedro ma młotem w nodze japierdziele

0

Ale bramka Joao Pedro l

2

Kiedy kończy się jego Kadencja?

0

Chcielibyście tego Nuse z RB LIPSKA?

8

Oby teraz Pena i Ter Stegen OUT i ładnie obsada bramki została posprzątana

6

Niech Romero teraz napisze że na 200% i gitara XDD

2

Z jednej strony fajnie, niech się chłopak bawi będzie miał dopiero 18 lat ale z drugiej strony patrząc na jego wakacje z tymi różnymi dziewczynami, ponoć z aktroka filmów dla dorosłych to ta kariera może potoczyć się różnie. Oby nasz Niemiecki SZEF go pilnował.

6

Oczywiście standardowy Courtois XDDD

0

Ooo karny i czerwo dla Huijsena

0

Ależ ochota BVB na strzelenie kolejnego gola XDDDDDD

2

Co te BVB robi w polu karnym Realu XDD

4

@Walpiano Piłkarz znakomity, niestety nie mieliśmy trenera który byłby z niego wstanie zrobić kozaka, Valverde, Setien, Koeman, Xavi. Bez podjazdu do Enrique czy Flicka.

1

Gdzie on tu karnego zauważył? XDDD Idiota Angielski XD

0

@Szmulek Sędzia robi co może żeby tak się stało XD

0

Co tutaj się dzieje XDDDD

0

Teraz pytanie czy PSG to utrzyma

0

Czerwo dla Pacho

1

Neuer NICZYM MATS zero reakcji

2

Dembele XDDDDDD

0

Kvara co wjechał w pole karne, piłkarz do Barcy marzenie

3

Ale ten Pacho jest świetny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?