0

Balde to ogarnia grę w defensywie?

1

Ferran i Olmo nie dojechali

3

Ta obrona mnie przeraża

0

Patrzę na tą murawę i boję się o zdrowie piłkarzy XD

0

Athletic po dramatycznym Pre Sezonie przed przerwą na kadrę ma 9/9 PKT.

2

Cieszy mnie brak Cubarsiego bo młody od dłuższego czasu nie jest sobą na boisku.

0

Co ten Salah XDDDD

0

Oczywiście dzisiaj ważny mecz o 21 30 z Rayo ale pamiętajmy 2 w nocy 1 września Leo Messi I spółka walczą o kolejny puchar w Karierze.

0

Ale Carreras to wybił, prze ch...

3

Osasuna, Oviedo i Mallorca odrazu dajmy im tryplet i można kończyć sezon.

0

I my z tym PSG mamy grać ehhhh

1

Ale Bayern ma potężny atak, maszyna do strzelania bramek

0

Felix wkońcu znalazł swój poziom XD

0

Z 2 koszyka trafiliśmy teoretycznie najsłabsze ekipy

0

@Who_you_mam 200-250 MLN i jedyna drużyna która mogłaby to spełnić to PSG

0

Mbappe jest świetny

1

@DragonxNF Przecież teraz nie było Faulu XD

1

Znowu Tchouameni w nogi i NIC XDD

2

Ale Liga Negreiry pamiętajcie XDD

0

Tch jak Casemiro, chłop fauluje, używa rąk i nic

4

Co???????????? Przez nogi mu wjechał

0

Przecież faul jak ciul tam był XD

1

Tam faulu nie było? XDD

0

Ale Real w obronie gra lepiej niż my, wczoraj każda kontra Levante śmierdziała golem

1

Ale ten Vinicius brzydki XD

1

Piłkarze Realu upadanie w polu karnym mają opanowane do perfekcji XD

4

Xabi posadził na ławce męczennika, fajny trener im się trafił.

2

Ale Super się ogląda Villareal

0

United 16 miejsce w Lidze, Stabilnie

1

Ten strzał Yoro nawet w bramkę nie leciał XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?