0

Typowy Olmo i Ferran dobry mecz żeby potem takie coś grać

0

Grajmy tak dalej to Real nam odjedzie z palcem w dupie

1

Mam dość tego Olmo

5

Casado dzisiaj tragiczny

1

Przecież to jest niemożliwe XDD

1

Ten Eric Bailly mecz życia teraz XD

0

Słabiutko bardzo słabiutko

0

A to nie tak że Real miał zdychać po KMŚ? XD a tutaj 7/7 zwycięstw w tym sezonie.

1

Penalty taker w Formie XD

1

Ten to już nauczył się padać w tym polu karnym XDDD

0

Nie ma co się łudzić że Real będzie tracił PKT z Espanyolem czy Lavante jak już to w Weekend z Atletico albo z Villarealem za 2 tygodnie

0

Mam nadzieję że Atletico w Weekend ugra chociaż PKT z Realem

0

Wiecie kiedy będą podane PKT piłkarzy w Złotej Piłce i jak kto głosował?

8

Yamal gratuluję Dembele na Insta za znakomity sezon a Vinicius olewa Złota Piłkę bo dostał informacje że jej nie zgarnie.

33

Zabolało mnie 5 miejsce Raphinhy

1

Pedri 11 Raphna 5 można zamykać ta gale na dobre.

0

Działa wam Gala Złotej piłki na stronie Internetowej?

0

Jeszcze niech dadzą Raphne za sezon życia na 8-9 miejscu i można kończyć ten jeden wielki kabaret

1

Palmer i Mbappe wyżej od Pedriego, walić tą galę zero obiektywnego myślenia Tfu

2

Ale Przyspieszenie Rashforda

0

Ale Ferran układał nogę do woleja

0

Kurde Olmo musi tam dobrze zagrać prostopadle

2

Ale Hansi był wkurwion...

7

Nienawidzę tego klubu

0

Kurdeeee Szkoda Ajajajaaj

0

VAMOSSSSSS BARCAAA

0

Oby strzelić na 2-0 i mieć spokój

1

To była Piętka na miarę 60 MLN

0

Czuje dzisiaj stratę PKT

0

Ale Hansi ugotował z tym składem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?