Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Kounde jesteśmy tragiczni
0
@VAMOS1899LaMasia Bez Yamala i Raphy będzie bardzo ciężko
4
Marcelino jaka mine zrobił to czerwie obrońcy, spoko nie pierwszy raz z Realem taki mecz przerobisz.
5
Naprawdę Topka mecz zabity dlatego że Męczennik zanurkował a sedzia nie ma jaj
2
Idźcie z tą ustawiona liga, każdy kontakt to już kartka i karny dla Realu
2
Co HAHAHAHAHAAH nic mu nie zrobił XDD
0
Co ten Villareal robi XDD
4
Przecież gdyby Yamal się tak przewrócił to sedzia kazałby mu wstawać i nie symulować XD
0
Co oni robią XDD
1
Boczni obrońcy Villarealu masakra
1
Co to za skład wystawił Marcelino XD
1
Widać było formę fizyczna ale nie ma się co dziwić, w weekend wystawili rezerwy i łatwo wygrali 2-0 a my do ostatniej minuty męczyliśmy się z Sociedad
4
Ładna lekcje futbolu dostaliśmy, W ataku biegają Mbaye i Mayulu i nas klepią jak chcą, no cóż podnieść się i przed przerwą utrzymać fotel lidera w La Liga
9
Hansi zmianami to przegrał, jak można spuścić Rashforda i Pedriego
1
Nie mamy podjazdu do PSG I koniec.
0
Jesteśmy dziadami i tyle w temacie, nie mamy podjazdu do PSG, bez Kvary, Doue i Dembele klepią nas jak dzieci
0
A Lewy co teraz chciał zrobić XD
1
Tragedia co my gramy w 2 połowie, Yamal każde podanie do Vitinhy XD
1
Ale my jesteśmy woli w ataku, ale nie ma co się dziwić jak Lewy i Ferran tam są
1
Nie no Jak Pedri schodzi, Flicka ufam tobie
0
Serio Pedri schodzi ajajajaaj
2
Olmo to podanie na pusta potrzebuje żeby gola strzelić
4
Ta sytuacja Olmo się zemści na 100%
0
Jakim cudem Olmooo
0
Chłopaku odpuść te wolne
0
Olmo do bazy nie moge na niego patrzeć
0
Obudźmy się bo gol dla PSG wisi w powietrzu
1
Co my robimy PSG to kontroluje jak chce
0
Ekipa z Mayulu i Mbaye nie może nas klepać jak chcą
1
Mbaye i Maylulu nas robią, na litość boska