3

Ajajajaajaj Julek

0

Dawaj Julek Królu mój

0

Ale mu załadował w ryja HAHAHA

2

Ten to potrafi padać w tym polu karnym XDDDD

0

@Cyzix taaaaaaaa jasne

2

Ale meczycho się zrobiło XD

0

Boże mam dość tego meczu już XDD

0

Koke i Lenglet na derby w 2025 roku czego wy oczekujecie?

0

Atletico jest po prostu żałosne, tyle ile oni zagrali dobrych meczów z Realem a i tak dostawali na dziurę to jest nie do policzenia

1

Ten klub jest po prostu śmieszny XD

0

Alvarez dzisiaj jak nie on

0

A szkoda gadać z tym Sorlothem XD

0

I stał się klasyk

0

Co za kłoda ten Sorloth

0

Bez kartki Hahahahaha

0

@kamiVeB Sorltoh go kopnął

1

Z nami Sorloth gra jak Nazario a tutaj taki placek

0

Nie łudźcie się że Atletico zgarnie chociaż 1 pkt XD

0

Fermin Joan Raphinha super kurde

2

Rashford kolejna asysta super

0

Czemu Frenkie albo Pedri nie uderzają z dystansu kurde no

2

Super wejście Frenkiego

3

Lewyyyyy takkkkkkk

1

A Ferran i Olmo dalej na boisku XDDDD

3

Ten Bailly to mecz zycia a cały czas ławę grzał

0

Kurde dawać to na 2-1

1

Kurde Rapha czm tak

1

Ronald skrzydłowy Araujo HAHAHA

1

Super gramy tak dalej gwiazdeczki

3

Dani Olmo przyjął dobrze jakąś piłkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?