2

Ale Super się ogląda Villareal

0

United 16 miejsce w Lidze, Stabilnie

1

Ten strzał Yoro nawet w bramkę nie leciał XD

0

Ale ten Olmo jest irytujący

2

Ale w tej obronie gramy fatalnie

4

Ronaldo w Arabii od początku 2023 roku i nadal bez żadnego trofeum HAHA

17

Gdyby Barca miała sytuacje finansowa na poziomie Realu czy Liverpoolu to jak najbardziej bym go brał ale przy obecnej to RASH jest najbardziej sensowna opcją.

2

Wojtek, Martin, Ronny nie zarejestrowani, Lapcio ma szczęśnie że w klubie jest Flick i ratującą nas La Masia tak to już dawno na stadionie byłoby Laporta DIMISION

0

Olise TOP Piłkarz a mówi się o nim za mało

3

Rejestrować go jak najszybciej

0

Bożeeeeeeee co to jest XDDD

0

Co oni w tej obronie odwalają XD

1

Jak już ma odchodzić to za 55-60 MLN do tej PL a nie za 30 XD, Liverpool ostatnio opchnął młodzika za 23 MLN który się nawet do składu nie łapał a my gościa który w tamtym sezonie był kluczową postacią tylko 30. Jeśli tak się stanie LAPORTA I DECO WON

1

Atletico bądź remis na kuponie, proszę mi tego nie zepsuć XD

0

Nico do bramki dokłada asystę

0

Nico z bramka ładnie

1

Sesko na boisku

2

Ale Gyokeres drewno

1

Onana i ten Turek to tragedia jest

2

@Lanosss Za Olmo na ŚPO jak złoto

1

Czm my im dajemy tworzyć szanse w 9? XDD

1

Ale lipę gramy, fajnie jakby podkręcili tempo

3

Brawoo Araujooo

1

Po co Raphinha dzbanie

0

@Korsain Na stronie śmietankowych tak XD

1

Ale ten Araujo mnie irytuje

0

Ale Eric zyskał przez kontuzje Kounde, super go Hansi zbudował.

0

Remis bądź Villa na kuponie a tutaj czerwona ehhh

0

@vangoor Tebas TOP XD

1

Uffff ale fura szczęścia

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?