1

A po meczu Tik Tok z Nicki i super HAHA

0

Yamal człowieku chociaż udawaj że ci się chce

0

Jezu Balde obudź się

0

3 na 2 mógł piknik sobie tam rozłożyć

3

Coś ty Fermin zrobił XDDD

0

Ten sedzia to wstyd XDD

0

Co miał zrobić z tą ręką? XDDDDD

0

Yamal idiota wracaj się do tej defensywy kmiocie

3

Zawodnik uderzony z łokcia bez walki o piłkę i nie ma faulu? Jak to jest możliwe? XDD

6

Vini pędzi na naszą bramkę a gwiazdeczka Yamal truchtem sobie biega od Hansiego w ryja powinien za to dostać

2

Nasza gwiazdeczka coś nie na misji XD

0

Cubarsi walnięty z łokcia i nie ma nic XD

0

Hahahahaahahahasha nie ma faulu

1

To jest faul na Cubarsim

0

Ale my jesteśmy żałośni XDDDD

0

Kocham cie Pedri HAHAHAA

0

Takkkkk Ferminku mój

1

Real po KMŚ miał być zmęczony i klepany czy jak to brzmiało? XD

4

Módlmy się o to żeby tutaj się z 4-0 nie skończyło XD

0

Ale my jesteśmy fatalni XDDDD

0

Yamal ty miałeś jaja pokazać XDDDDD

1

Tak grać to aż wstyd

0

Co za padlina panowie

1

Co ten Cubarsi odpierdziela

4

Jestem dzisiaj dużym pesymista ale wierzę że damy radę, obrona dziurawa niesamowice tylko impotencja Mbappe czy Viniucusa może nas tutaj ochronić. VEB

0

Ferran jutro w 1 składzie?

4

Ale ten Bayern chodzi 13/13 zwycięstw w tym już 1 Puchar. Olise Kane Diaz Kimmich rządzą i dziela, teraz następne 2 kolejki LM z PSG I Arsenalem więc to będzie wyzwanie.

6

Soto Grado na klasyk XDDDDDDD, Florentino odpalił swoje najpotężniejsze działa

0

Jaga prowadzi z ekipa która wpakowała 3 gole triumfatora LM ale Jaja

7

Co to było XDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?