Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A po meczu Tik Tok z Nicki i super HAHA
0
Yamal człowieku chociaż udawaj że ci się chce
0
Jezu Balde obudź się
0
3 na 2 mógł piknik sobie tam rozłożyć
3
Coś ty Fermin zrobił XDDD
0
Ten sedzia to wstyd XDD
0
Co miał zrobić z tą ręką? XDDDDD
0
Yamal idiota wracaj się do tej defensywy kmiocie
3
Zawodnik uderzony z łokcia bez walki o piłkę i nie ma faulu? Jak to jest możliwe? XDD
6
Vini pędzi na naszą bramkę a gwiazdeczka Yamal truchtem sobie biega od Hansiego w ryja powinien za to dostać
2
Nasza gwiazdeczka coś nie na misji XD
0
Cubarsi walnięty z łokcia i nie ma nic XD
0
Hahahahaahahahasha nie ma faulu
1
To jest faul na Cubarsim
0
Ale my jesteśmy żałośni XDDDD
0
Kocham cie Pedri HAHAHAA
0
Takkkkk Ferminku mój
1
Real po KMŚ miał być zmęczony i klepany czy jak to brzmiało? XD
4
Módlmy się o to żeby tutaj się z 4-0 nie skończyło XD
0
Ale my jesteśmy fatalni XDDDD
0
Yamal ty miałeś jaja pokazać XDDDDD
1
Tak grać to aż wstyd
0
Co za padlina panowie
1
Co ten Cubarsi odpierdziela
4
Jestem dzisiaj dużym pesymista ale wierzę że damy radę, obrona dziurawa niesamowice tylko impotencja Mbappe czy Viniucusa może nas tutaj ochronić. VEB
0
Ferran jutro w 1 składzie?
4
Ale ten Bayern chodzi 13/13 zwycięstw w tym już 1 Puchar. Olise Kane Diaz Kimmich rządzą i dziela, teraz następne 2 kolejki LM z PSG I Arsenalem więc to będzie wyzwanie.
6
Soto Grado na klasyk XDDDDDDD, Florentino odpalił swoje najpotężniejsze działa
0
Jaga prowadzi z ekipa która wpakowała 3 gole triumfatora LM ale Jaja
7
Co to było XDDDDDD