1

Ale co wy się dziwiecie na ŚO jest Araujo i Eric XDD Taka kadrę nam zbudował wielki JOAN Laporta

2

A Flick udaje że z obrona jest w porządku i nie potrzeba zmian TAK DALEJ Super jest

0

Zakończymy ten sezon jesteśmy zwykłymi miernotami

0

Nasi skrzydłowi otwierają korytarz na swoich stronach

2

Znów Fermin asysta ale to jest KOT

0

Pressing Rashforda Topka XDDDDD cała Prawa strona wolna

1

@DragonxNF i dobrze, to zwykły debil

8

Bayern jest niemożliwy 16/16 zwycięstw w tym sezonie WOW

6

Co za występ CONORA BRADLEYA Vini schowany do kieszeni

2

Xabi Płaczek Alonso XD

0

Oby to teraz utrzymali

3

Łokieć w ryj i gramy dalej XD

0

Gdzie oni spalonego szukają XD

1

Znów bez kartki XDDDDD

0

I oni to pewnie po jakimś wylewnie wygrają XD

1

To jest już chore XDDD

1

Oby Nic poważnego z Hakimim bo piłkarz genialny. Mam nadzieję że Diaz za to minimum 5 meczów dostanie

0

Nienawidzę tego bramkarza

2

Na notatniku to jest karny 100% XD

5

To powinna być 2 żółta za symulke XD

3

HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA co za SHIT sędziowski

2

Przecież to karny jest

1

Klasyczny Thibo w ważnych meczach

3

Ci zawsze padają jak muchy w tym polu karnym HAHA

7

@Oskar00 Balde też ma predyspozycje być jednym z lepszych LO

0

Ale Cieniutki ten Liverpool

1

Piłkarze Realu się kładą= faul klasyk

23

Bellingham HAHAHAHAHAHAHAHAH

1

Co jakby Olmo wystawiać pięterko Niżej na pozycji Pedriego a na ŚPO Fermin? Widzielibyście takie coś?

1

@misterio Może przyjść już w środę XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?