Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale co wy się dziwiecie na ŚO jest Araujo i Eric XDD Taka kadrę nam zbudował wielki JOAN Laporta
2
A Flick udaje że z obrona jest w porządku i nie potrzeba zmian TAK DALEJ Super jest
0
Zakończymy ten sezon jesteśmy zwykłymi miernotami
0
Nasi skrzydłowi otwierają korytarz na swoich stronach
2
Znów Fermin asysta ale to jest KOT
0
Pressing Rashforda Topka XDDDDD cała Prawa strona wolna
1
@DragonxNF i dobrze, to zwykły debil
8
Bayern jest niemożliwy 16/16 zwycięstw w tym sezonie WOW
6
Co za występ CONORA BRADLEYA Vini schowany do kieszeni
2
Xabi Płaczek Alonso XD
0
Oby to teraz utrzymali
3
Łokieć w ryj i gramy dalej XD
0
Gdzie oni spalonego szukają XD
1
Znów bez kartki XDDDDD
0
I oni to pewnie po jakimś wylewnie wygrają XD
1
To jest już chore XDDD
1
Oby Nic poważnego z Hakimim bo piłkarz genialny. Mam nadzieję że Diaz za to minimum 5 meczów dostanie
0
Nienawidzę tego bramkarza
2
Na notatniku to jest karny 100% XD
5
To powinna być 2 żółta za symulke XD
3
HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA co za SHIT sędziowski
2
Przecież to karny jest
1
Klasyczny Thibo w ważnych meczach
3
Ci zawsze padają jak muchy w tym polu karnym HAHA
7
@Oskar00 Balde też ma predyspozycje być jednym z lepszych LO
0
Ale Cieniutki ten Liverpool
1
Piłkarze Realu się kładą= faul klasyk
23
Bellingham HAHAHAHAHAHAHAHAH
1
Co jakby Olmo wystawiać pięterko Niżej na pozycji Pedriego a na ŚPO Fermin? Widzielibyście takie coś?
1
@misterio Może przyjść już w środę XD