0

Cubarsi XDDD On też ma zjazd

0

Nie ma szans na TOP 8 musimy wygrać następne mecze z Frankfurtem Slavia i Kopenhage a inne kluby musza się wywalić

0

A w Weekend z Alaves Araujo zagra super Ferran dołoży bramkę i Laporta będzie Happy bo mamy fajna kadrę XDD

0

To jak Enzo James i Caicedo zdominowali nasza 2 linie jest przerażające Intensywność na totalnie innym Levelu

0

Czy wkońcu Laporta zrobi nam taka kadrę żeby tych imbecyli typu Araujo Ferran I De Jong nie oglądać?

0

Ale my jesteśmy tragiczni Chelsea I PSG wycierają nami podłogę

0

Rashford nawet się nie rozgrzewa jesteśmy zgubieni

0

Ile bym dał żeby na naszym środku biegał Caiceedo niż ten Blondynek

0

Ten znów lepiej zagrał na Insta niż w meczu cóż za niespodzianka

1

Jak ten Ferran jeszcze jest w klubie to ja nw

1

Przecież my z Lewym i Ferranem nie mamy szans na intensywna Chlesea

0

Yamal znów prowokuje na Insta i go nie ma XD

0

Ależ Pressing De Jonga Madre Mia

0

Przecież to wina Flicka Ferran sam się wystawił w 1?

0

Co to jest za scam?

1

Jak bez spalonego?

1

Spalony uffff ale mamy farta XD

0

HAHAHHAHAH ale nas miażdżą

1

De Jong co ty debilu odwalasz No chodzi sobie po boisku w roli 6

2

Ewidentny spalony

0

Ale go Caicedo zmasakrował WOW

2

Rashford wchodzi na początku 2 połowy za tego kretyna

0

Jaki to jest placek No nie mogę XDDD

0

Najlepsze jest to że to jest nasza 9 na przyszły sezon HAHAHA

0

HAHAHAHHAHAAH jaki on jest tragiczny

1

Obyśmy utrzymali dobry wynik do wejścia Rashforda i Raphinhy.

0

Ferran na Chelsea ja pier....

1

Lewy podrapanie się po nosie 3 mecze
Mbappe wyprostowana nogą w rywala 1 mecz
Ronaldo uderzenie z łokcia pełnym impetem 1 mecz SPRAWIEDLIWOŚC HAHA

0

Mbappe jeszcze ma pretensję do sędziów Żałosny człowiek żałosny klub

1

A tutaj już dał kartkę HAHAHA co za śmiech to jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?