1

A tutaj bez kartki dla Bellinghama XDD

0

Ten sedzia to jest porażka XD

0

Ten Rincon na PO to jakiś sambotażysta

1

Rudiger robi 2 faule i sedzia milczy 1 faul Girony i odrazu wskazuje na 11 WSTYD

0

Po zawodach raczej i to po takim głupim Faulu ehhhhhh

1

Idiota ten boczny obrońca Girony

0

Klasyk sędziego XDDDDDD

0

Z tym sedzia ciężko żeby Girona to utrzymała

2

Rudiger nadal bez kartki w tym meczu Sedzia TOP XD

4

Gardzę tym Rudigerem

3

No ten bramkarz jest niemożliwy

4

Ale BOMBAZO Marokańczyka

0

@AlvaroHanso Czm się dziwisz? Przecież to pracownik jego szefa

0

Ręka ewidentna LOL

0

Ten klub jest śmiechu warty

0

Ci sędziowie wstydu nie mają XD

1

Hahahahahahah bez faulu XDDDD

1

Ale ładnie to wyjął Gazzaniga

0

Ooo kurde to jest ten Ounahi który w 2022 tak na Mundialu czarował a się zastanawiałem co się z nim stało

1

Oby chociaż Girona z Remisem ale wątpię że Real będzie miał serie 3 meczów z rzędu bez wygranej w La Liga .

0

Ma rację kto to widział grać Martinem na LŚO łatać Ericiem na ŚPD

3

Łatwo Saka dyma tego Cucurelle

21

Proponuję najpierw skupić się na obronie a potem myśleć o widowiskowych skrzydłach.

0

Mocna żółta dla Caicedo

0

Jakby De Jong miał chociaż 30% takiego zaangażowania jak Caicedo to byłoby super XD

2

Niesamowite że Arsenal takiego dzika jak Mosquera kupił za 15 MLN deal życia

0

Arsenal bez Saliby i Gabriela mogą być dla nich ciężary

2

Leo 47 Trofeum w karierze Coś pięknego.

0

Ale ten Simons jest tragiczny co kontakt, podanie to strata XD

1

Jeśli tak ma wyglądać gra we wtorek z Altletico to nie wychodźmy na boisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?