Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A tutaj bez kartki dla Bellinghama XDD
0
Ten sedzia to jest porażka XD
0
Ten Rincon na PO to jakiś sambotażysta
1
Rudiger robi 2 faule i sedzia milczy 1 faul Girony i odrazu wskazuje na 11 WSTYD
0
Po zawodach raczej i to po takim głupim Faulu ehhhhhh
1
Idiota ten boczny obrońca Girony
0
Klasyk sędziego XDDDDDD
0
Z tym sedzia ciężko żeby Girona to utrzymała
2
Rudiger nadal bez kartki w tym meczu Sedzia TOP XD
4
Gardzę tym Rudigerem
3
No ten bramkarz jest niemożliwy
4
Ale BOMBAZO Marokańczyka
0
@AlvaroHanso Czm się dziwisz? Przecież to pracownik jego szefa
0
Ręka ewidentna LOL
0
Ten klub jest śmiechu warty
0
Ci sędziowie wstydu nie mają XD
1
Hahahahahahah bez faulu XDDDD
1
Ale ładnie to wyjął Gazzaniga
0
Ooo kurde to jest ten Ounahi który w 2022 tak na Mundialu czarował a się zastanawiałem co się z nim stało
1
Oby chociaż Girona z Remisem ale wątpię że Real będzie miał serie 3 meczów z rzędu bez wygranej w La Liga .
0
Ma rację kto to widział grać Martinem na LŚO łatać Ericiem na ŚPD
3
Łatwo Saka dyma tego Cucurelle
21
Proponuję najpierw skupić się na obronie a potem myśleć o widowiskowych skrzydłach.
0
Mocna żółta dla Caicedo
0
Jakby De Jong miał chociaż 30% takiego zaangażowania jak Caicedo to byłoby super XD
2
Niesamowite że Arsenal takiego dzika jak Mosquera kupił za 15 MLN deal życia
0
Arsenal bez Saliby i Gabriela mogą być dla nich ciężary
2
Leo 47 Trofeum w karierze Coś pięknego.
0
Ale ten Simons jest tragiczny co kontakt, podanie to strata XD
1
Jeśli tak ma wyglądać gra we wtorek z Altletico to nie wychodźmy na boisko.