1

Musimy kupić tego Schloterbecka

0

Standard Cubarsiego XDDDD

4

Fermin co ty robisz XDD

0

Co oni teraz chcą XD

1

Lipsk 6-0 Hat Trick Diomande byłby to świetny transfer na LS

2

Jak za takie ręce mają być karne to piłka nożna jest bez sensu

0

Nie no bez przesady

0

Przecież to jest karny

1

"PEDRI NIE MA LICZB"

0

Co oni odwalają w tym polu karnym

0

Rashford mógł na spokojnie wyłożyć

0

Za co te 5 minut doliczył

0

Pedri 2 asysty wraca nasz MAGIK

0

Ronny ucisza Flicka niesamowicie

0

Ronny jesteś piękny Ferran też

0

To było dobre muszę przyznać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

HAHAHAHAHAH ale my jesteśmy leszczami

2

Pierdzieleni paralitycy z Kounde na czele

0

Piękne powitanie 2 najlepszych brazylijskich skrzydłowych w La Liga.

2

Ale asysta Cherkiego MATKO JEDYNA

0

Mecz bez Raphy No ja pier....

0

Ale siadł na nich Arsenal

2

Powiększanie MŚ żeby takie ekipy jak Curacao mógłby grać to jest jakaś porażka

0

Ta gr d to jakaś porażka będzie XDDD

0

@Cyzix Taka jest na nich napinka to niech pokażą się na tle Francuzów

0

@KrwawiaceoczyVEB Maks 2 drużyny z tego samego kontynentu mogą być

1

Mbappe VS Haaland na mundialu ale będą dymy

0

Gdzie ta Norwegia trafi kurde XD

0

Potężny 3 koszyk XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?