0

Bez jaj że nie ma zmian XDDD

0

Nasze boki obrony zero kreatywności

1

Idę do łazienki zrobić oczu kąpiel

1

@barcowy1899 Fanki patrzą na stadionie więc trzeba spodenki dać na dół i fryzurę przed meczem zrobić

0

Ten LO Frankfurtu wygląda świetnie w porównaniu do naszego pół mózga który tylko do tyłu piłkę potrafi podać

0

Wstydu oszczędź po tej połowie

1

4 minuty doliczył XDDDDDDDDDDDD

0

Ma mamy 7 PKT a to 6 kolejka HAHAHAHAHA

1

Przecież to jest kompromiracja co oni graja xdddd

0

A Lipsk ich wali 6-0 XDDD

0

Ciężko być bardziej żałosnym niż Yamal i Cubarsi XD

0

Ale to jest żenada

1

Ronny za Yamala Ferran za Lewego

2

Ferran wali Hat Tricka to Lewy w 1 na LM co to ma być XD

1

Skończy grać z tym Lewym bo mam dość

0

Z Lewym to gówno zdziałamy

19

Oni widzą ze maja 7 pkt a jest to 6 kolejka? XDDDD

1

Yamal dzisiaj jest okropny

0

Słabo jak narazie to wygląda

1

Kurde Lewy musisz

0

Świetny jest ten Karl

1

Aż się dziwnie będzie patrzyło na Liverpool bez Króla Egiptu.

4

Kręcidło, Laboga, Orłowski co to są za komentatorzy XD W PL są świetni a Eleven już dawno odjechało Canal Plus.

6

Największą bekę mam z Rodrygo który od 32 meczów gola nie strzelił i z ryjem do sędziego wyskakuje HAHAA

1

Ciekawe czy klipy z tego meczu Real załączy do raportu Negreiry i wyślę je do Fifa XDDDD

4

Brrrrrr Zima w Madrycie HAHAHAHAHA

0

A Pan Rodrygo dlaczego Czerwonej nie dostał? XDDD z japa do sędziego

0

Takkkkkkkkk Celta HAHAHA

0

Kocham tego Arbitra

0

Celta prosi się o gola na 1-1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?