Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez jaj że nie ma zmian XDDD
0
Nasze boki obrony zero kreatywności
1
Idę do łazienki zrobić oczu kąpiel
1
@barcowy1899 Fanki patrzą na stadionie więc trzeba spodenki dać na dół i fryzurę przed meczem zrobić
0
Ten LO Frankfurtu wygląda świetnie w porównaniu do naszego pół mózga który tylko do tyłu piłkę potrafi podać
0
Wstydu oszczędź po tej połowie
1
4 minuty doliczył XDDDDDDDDDDDD
0
Ma mamy 7 PKT a to 6 kolejka HAHAHAHAHA
1
Przecież to jest kompromiracja co oni graja xdddd
0
A Lipsk ich wali 6-0 XDDD
0
Ciężko być bardziej żałosnym niż Yamal i Cubarsi XD
0
Ale to jest żenada
1
Ronny za Yamala Ferran za Lewego
2
Ferran wali Hat Tricka to Lewy w 1 na LM co to ma być XD
1
Skończy grać z tym Lewym bo mam dość
0
Z Lewym to gówno zdziałamy
19
Oni widzą ze maja 7 pkt a jest to 6 kolejka? XDDDD
1
Yamal dzisiaj jest okropny
0
Słabo jak narazie to wygląda
1
Kurde Lewy musisz
0
Świetny jest ten Karl
1
Aż się dziwnie będzie patrzyło na Liverpool bez Króla Egiptu.
4
Kręcidło, Laboga, Orłowski co to są za komentatorzy XD W PL są świetni a Eleven już dawno odjechało Canal Plus.
6
Największą bekę mam z Rodrygo który od 32 meczów gola nie strzelił i z ryjem do sędziego wyskakuje HAHAA
1
Ciekawe czy klipy z tego meczu Real załączy do raportu Negreiry i wyślę je do Fifa XDDDD
4
Brrrrrr Zima w Madrycie HAHAHAHAHA
0
A Pan Rodrygo dlaczego Czerwonej nie dostał? XDDD z japa do sędziego
0
Takkkkkkkkk Celta HAHAHA
0
Kocham tego Arbitra
0
Celta prosi się o gola na 1-1