0

Co za kocur WOW

1

Mikautazde naprawdę chciałby za to karnego XD

0

Takkkkkk Yamalek

0

No ogarnąć się panowie bo nerwówka będzie XD

0

Jak tam będziemy grać to zaraz Villareal coś ukuje

0

To niezły faul panie Rojas XD

1

Mam nadzieję że nie będą człapać w 2 połowie tylko szybką zabija mecz bo może być nerwówka.

1

Naprawdę chciałbym pójść do Pracy zarabiać kupę siana i walić w chuj... tak jak Frenkie XDD

8

Nie mogę już patrzeć na tej Holendra, on nie może grać

0

Flicku ściągnij Yamala proszę cię

0

No co za przyhlast Portugalski

1

Jak można być tak nie dokładnym

1

Trzeba było brać tego Grimaldo Madre Mia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakim cudem my nie zatraciliśmy już dwóch goli to ja nw

1

Co oni odwalają w tej obronie nosz kurw... mać

0

@partymaker Bo to Balde XD

2

Wpadnę w furię przez tego Ferrana

9

Jezu Ferran chłopie

0

Po co Yamal z fałsza zagrywał

2

W tamtym sezonie nasza prawa strona jedna z najlepszych na świecie a w tym Yamal i Kounde nie funkcjonują

0

Yamal jest taki bez życia zero uśmiechu

0

To Pepe nie pojechał na Puchar Narodów Afryki?

0

Oni już nawet nie udają XDD

0

Bez Pedriego na Villareal to może się źle skończyć.

0

Piłkarz marzenie do nas ale nie do zrealizowania, bardziej bym obstawiał Guehiego z Palace.

1

Mbappe 68 gol w 2025 roku

2

Jak nie idzie to sedzia musiał polecieć klasykiem

0

Rashford nie potrafi odjechać 3 ligowcowi tak można go podsumować

0

Zaangażowanie Yamala z tamtego sezonu do tego to jest jakiś inny wymiar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?