Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie mamy prawa przegrać z którą z tych drużyn w Finale
2
Ładna bękę musi mieć Arsenal sąsiedzi z Londynu z porażkami, City też pkt traci.
0
Nie mogę patrzeć na tego De Jonga
4
Ronny 1 składzik
6
Lubię Cancelo ale jak sobie przypominam Kwiecień 2024 i mecze z PSG oraz Realem to sobie myślę po co oni go biorą XD
3
Zawsze można Kounde przesunąć na ŚO a na PO mógłby grać Cancelo.
5
Niesamowicie Nudne jest to City, nie czaje trzymanie tego Bernardo przez cały mecz jak on nic nie daje XDD
0
@Criss18Barca Dzisiaj Topka
0
Mbappe wróci to znów Gonzalo będzie wchodził w 85 Minucie XD
1
Julian w Czwartek z tej obrony zrobi Marmoladę
0
Dopiero teraz Betis zaczął grać a idź pan
0
@UriBoyka Identyczna sytuacja była w meczu Newcastle City gdzie Bruno G był tak wychylowy i spalonego nie było.
0
Potrafi Rodrygo zagrać dobra piłę.
0
Cucho potyka się przy sam na sam a potem gol na 2-0, sami są sobie winni
1
Niezły Faul XDDDD
0
Myślałem że Betis coś powalczy EHHH
3
@BulaKG W tym roku jeszcze tak z 1000 razy upadnie
1
Nowy rok a ten znów się kładzie HAHAH
24
Jutro w Real Madrid TV znów będą mówić o kradzieży, bo ukraść takiego gościa za 25 MLN to niesamowity SCAM. VEB.
1
Naprawdę chciałbym w lecie Nico albo Bastoniego na ŚO ale z drugiej strony tak bardzo lubię Martina na ŚO że żal by mi było go sadzać na ławę.
0
@Czajka90 Obaj są TOP
10
Ok Joan jest niesamowitym kotem ale to jak my gramy w obronie to jest skandal, Musimy wzmocnić się na rynku bo nawet taki fachowiec jak Joan będzie miał gorszy okres.
0
Frenkie De Jong- proszę opuścić mój klub.
4
Brak Joana w 1 składzie Repki na WC będzie istna kompromitacja Łysego.
0
Nie mamy prawa męczyć się z tym Bilbao w tygodniu XD
5
Joan musi wskoczyć do 1 składu Hiszpani na MŚ inaczej Łysy strzela sobie w kolano tym Simonem XDDD
4
Kibice Espanyolu są źli na Joana bo ten chce zrobić poważna karierę a nie siedzieć w klubie który nic mu nie gwarantuje XDD, Niektórzy kibice to jednak ćwierć inteligenci.
6
Niech go rżnął ile się da, potem będą płakać że znów przegrali bo mieli kontuzje ale to nie nasz problem.
0
Nie da się oglądać tego City XDD
2
Pedri 0 G+A w 2026 roku co za przereklamowany Piłkarz.