2

Nie mamy prawa przegrać z którą z tych drużyn w Finale

2

Ładna bękę musi mieć Arsenal sąsiedzi z Londynu z porażkami, City też pkt traci.

0

Nie mogę patrzeć na tego De Jonga

4

Ronny 1 składzik

6

Lubię Cancelo ale jak sobie przypominam Kwiecień 2024 i mecze z PSG oraz Realem to sobie myślę po co oni go biorą XD

3

Zawsze można Kounde przesunąć na ŚO a na PO mógłby grać Cancelo.

5

Niesamowicie Nudne jest to City, nie czaje trzymanie tego Bernardo przez cały mecz jak on nic nie daje XDD

0

@Criss18Barca Dzisiaj Topka

0

Mbappe wróci to znów Gonzalo będzie wchodził w 85 Minucie XD

1

Julian w Czwartek z tej obrony zrobi Marmoladę

0

Dopiero teraz Betis zaczął grać a idź pan

0

@UriBoyka Identyczna sytuacja była w meczu Newcastle City gdzie Bruno G był tak wychylowy i spalonego nie było.

0

Potrafi Rodrygo zagrać dobra piłę.

0

Cucho potyka się przy sam na sam a potem gol na 2-0, sami są sobie winni

1

Niezły Faul XDDDD

0

Myślałem że Betis coś powalczy EHHH

3

@BulaKG W tym roku jeszcze tak z 1000 razy upadnie

1

Nowy rok a ten znów się kładzie HAHAH

24

Jutro w Real Madrid TV znów będą mówić o kradzieży, bo ukraść takiego gościa za 25 MLN to niesamowity SCAM. VEB.

1

Naprawdę chciałbym w lecie Nico albo Bastoniego na ŚO ale z drugiej strony tak bardzo lubię Martina na ŚO że żal by mi było go sadzać na ławę.

0

@Czajka90 Obaj są TOP

10

Ok Joan jest niesamowitym kotem ale to jak my gramy w obronie to jest skandal, Musimy wzmocnić się na rynku bo nawet taki fachowiec jak Joan będzie miał gorszy okres.

0

Frenkie De Jong- proszę opuścić mój klub.

4

Brak Joana w 1 składzie Repki na WC będzie istna kompromitacja Łysego.

0

Nie mamy prawa męczyć się z tym Bilbao w tygodniu XD

5

Joan musi wskoczyć do 1 składu Hiszpani na MŚ inaczej Łysy strzela sobie w kolano tym Simonem XDDD

4

Kibice Espanyolu są źli na Joana bo ten chce zrobić poważna karierę a nie siedzieć w klubie który nic mu nie gwarantuje XDD, Niektórzy kibice to jednak ćwierć inteligenci.

6

Niech go rżnął ile się da, potem będą płakać że znów przegrali bo mieli kontuzje ale to nie nasz problem.

0

Nie da się oglądać tego City XDD

2

Pedri 0 G+A w 2026 roku co za przereklamowany Piłkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?