0

Balde i Fermin to jest nieporozumienie XD

0

Co ten Fermin robi XDD

2

@blakkudium Kocham takie coś HAHA szczególnie w końcówkach przy stykówce

0

Garnacho to jest kompromitacja PIŁKARZA XD

0

Po golu Yamala przełączyłem na mecz PSG I mam takie pytanie za co był podyktowany karny dla Barcy? XD

1

@europejczyk ten gol dał im 24 miejsce HAHA

0

Jezzzzu Martin zostaje...

0

My nie mamy pomocy w tym meczu

1

Idź z tym Balde w chu...

0

Jesteśmy tragiczni.

2

Klasa panowie super gracie

0

Wypad z tą miernota z Hiszpani

3

Wygrać 3-0 i mieć spokój.

0

Iga wygra? Jak myślicie?

1

Na Kopenhage bez FDJ i Pedriego w środku, wyczuwam niesamowity mecz XD

0

Brawo Romaaa jeszcze 1 z tym walonym autobusem

3

Frajerstwo Arsenalu nie zna granic XDD

0

Co za wstyd, lider będzie dzisiaj stracony

0

I tak będzie wyglądać miesiąc bez Pedriego XDD

1

Fermin, Kounde i Balde odpoczynek i fajnie!

0

Jutro wygrać i odzyskać lidera Proszę.

0

Pedraza, Mikautadze oni to normalnie łupani są z drewna XDDDD

1

Z meczu na mecz coraz lepiej wygląda Real Arbeloi, myślę se walka o majstra będzie do ostatniej kolejki.

3

Strata Pkt Realu będzie miłym zaskoczeniem, ale z Parejo w środku nie liczyłbym na to.

3

Brak karnego dla City HAHAHAAH ci sędziowie są żałośni.

8

@Eklerek Jak się co tydzień gra z Brentfordami czy Brighton a nie na Parmę i Lecce to wiadomo że będą zjadać intensywnością.

2

Pod nieobecność Pedriego w środku FDJ i Eric. Czyli Gerrard Maldini wraca na środek.

15

Błagam żeby kontuzja Pedriego nie była poważna, dzisiaj przed snem się pomodlę o to XD

1

Bilbao to jednak są spoko ziomki HAHA

3

Chelsea ma Napoli na wyjeździe
Newcastle gra z PSG
Tottki na wyjeździe z Frankfurtem
Pokonać wysoko Kopenhage i mamy TOP 8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?