0

Rayo już ma dość tego meczu XDD

0

Rywal gra Real strzela KLASYK

0

Raczej nadciągnięta dwójka

0

Ajajaja to samo co Militao

4

Chłop motywuje kibiców którzy na cb gwiżdżą XDDDD ale to jest łeb

1

Rayo dzisiaj zabiera PKT białym!

3

Super Balde dzisiaj oby tak dalej!

18

Pchanie Realu ciąg dalszy

0

Rapha I Kounde kontuzja no kurw...

1

Frenkie "2019" DJ

5

Yamal jak on to utrzymał co za kosmita

0

Oni sami się proszą o 2-2

1

To już jest przesada

0

Ta obrona jak ser szwajcarski XD

0

Ja już mam dość XDDD

0

Wystarczyło strzelić jedna przed przerwą i byłby spokój

0

Paraliżu ciąg dalszy

0

Rapha uraz kurde

3

Mimo nieskuteczności świetnie wyglądamy pod nieobecność Pedriego.

2

Nie wygranie tego meczu jest wypisane w gwiazdach, po tym ile zmarnowali XD

0

Słabi mnie XDDXDDD

2

Oni muszą testować cierpliwość Flicka CD

0

To są jakieś jaja HAHAHAHAHA

0

Frenkie zawał mam przez cb

0

Graja ładnie nagle wchodzą w pole karne i paraliż

0

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

0

Jakie co są pustaki to nie mam pytań CDD

0

I macie te marnowanie debile

0

Ale marnują na potęgę

1

Co oni kombinują XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?