Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klasyk kurw....
4
Przerwał to HAHAHAHAHHA
3
Bez ŻÓŁTEJ HAHAHAH oni już nawet nie udają
0
Jak Dembele Złapie formę to nie ma czego zbierać
0
Kiedy oni wkońcu kartkę dostaną? XDDDD
5
Wygrać 5-0 na ich stadionie żeby przegrać 0-1 na swoim to tylko z Atletico XDD
5
Lepiej przegrać 3-1 i w następnym meczu mieć Szoboszlaia po co XD
1
@Eklerek Nunes 1 przy piłce był
4
Ale frajerstwo Liverpoolu XDDD
2
City nie wyszło na 2 połowę, totalna dominacja Liverpoolu
0
Ciekawe czy białym by gwizdnął XDD
0
Byłoby 2-0 kontrola a tak to jedna akcja Mallorki remis
0
Nawet na Pusta... Kiedy wkońcu ta impotencja pod bramka się skończy
1
Jakby w tym klubie był jakiś ogarnięty LO to Balde nie miałby racji bytu
7
Cieszy ten dwumecz z Atletico, my mamy luźny Luty a oni muszą się tłuc z Brugge w LM plus dochodzi kontuzja Barriosa, z Koke w środku długo nie pociągną.
0
Bez Pedriego na Atletico...
3
Ale ich klepią XDD
4
Oby nie trafić na nich w 1/2 kolejne 2 mecze z nimi to jest katorga
0
Ale ich gniota XDDDD
8
Byle rewanż w PK mieć u siebie.
1
Alaves co za frajernia
3
Napastnik w lato to jest MUS
1
Wynik 2-0 dyktujemy grę i oczywiście marnowanie na potęgę, potem gol kontaktowy i nerwówka do końca. Jak ja tego nienawidzę
10
Kounde to jest poziom B Klasy
0
Co tutaj się odwala XDDDDDD
0
Frenkie krycie na radar jak ZWYKLE Xd
0
Sedzia na misji XDD
1
Współczuję Yamalowi XD, statystyk z Ferranem sobie nie poprawi
0
Mógł dać się sfaulować
0
Co oni graja XDDD