1

To już jest po prostu przykre

1

Gramy ciężki mecz i jeszcze nie trafiają karnego do szatni Super XDDDDDD

0

Ufffff przed przerwą XDDDD

0

Ile jeszcze zmarnujemy? Jak myślicie?

0

Pedri wróć błagam cię póki o coś jeszcze w tym sezonie gramy

1

Tak ich robi Środkowy obrońca XDDDDD

0

Yamal to naprawdę wędkę powinien dostać w tej 1 połowie

1

On się wywala przy każdym kontakcie XDDD

5

Za oglądanie Kounde powinni płacić odszkodowanie

0

Z tego nic nie będzie...

0

Gramy dramatycznie

0

Znów impotecja...

0

Yamal korków nie potrafi dobrać na mecz?

0

Kounde za 80 MLN? Gdzie podpisać?

1

@Krystiansigma2734 Szczególnie bliżej lewej strony XD

1

HAHA Brawo Rayo

4

Zieluuu Klasa Światowa

0

Lautaro... co on zrobił

0

Di Marco... co to było

13

@norbi77 Oni już nawet nie udają XD

5

My za te faule w życiu byś my karnych nie dostali XD

1

Ile oni już dostali karnych? XDDDDDD

0

Jeśli Trent złapie formę to będzie takim Game Changerem z tymi passami

12

3 faul i nadal bez żółtej XDDDDDDDD przecież to jest komedia

0

Jak mało im potrzebna żeby strzelić bramkę a my potrzebujemy 10 setek żeby gola strzelić

1

@AmigoBlancos co miałeś dokładnie na kuponie?

11

Nie da się rywalizować z tej lidze XD

0

HAHAHAHAHAHAHA Klasyk

0

Ależ błąd Huijsena

2

Camavinga w życiu żółtej nie dostanie XDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?