1

My nie mamy oborny HAHAHAH

1

Ten Cubarsi jest tragiczny

1

No pewnie HAHAHA

0

Z taką obrona wyjdźmy na Bayern to z 6-0 dostaniemy

0

No co oni odwalają

4

Dziękuję Dani Olmo XDDDDDDDDDD

1

Głowa do góry panowie, JAZDA

0

Ta oborna jest żenada XDDD

1

Tutaj będzie z 4-0 XDDDD

0

No nie wierzę w to XDDDDDDDD

1

Ruggeri na LO to jest nasza szansa

1

To nie będzie dobry mecz...

1

Joan kocham cie

0

Ważny mecz i Ferran... tak

0

Boję się tego meczu XDD

0

Jutro remis przed rewanżem na Camp Nou biorę w ciemno.

1

@AmigoBlancos to jednak ryzyko tyle stawiać

2

@AmigoBlancos Jaka stawka?

0

Jednak spalony ale pech HAHA

3

Sporo meczów Rapha omija w tym sezonie Szkoda

1

Tak tragiczny Real I tak wygrywa większość meczów przez to że kluby z La Liga nie mają jak się wzmacniać BRAWO TEBAS!

0

Gdzie on podał...

1

A szkoda komentować

0

Wow wkońcu żółta XD

0

Liga jest zbyt słaba nawet na taki Real XDD

2

Cały mecz gówno bilard i gol XDD

0

Klasyk kurw....

4

Przerwał to HAHAHAHAHHA

3

Bez ŻÓŁTEJ HAHAHAH oni już nawet nie udają

0

Jak Dembele Złapie formę to nie ma czego zbierać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?