4

Ale ich Real ciśnie

6

Camavinga i Tchouameni maja pozwolenie na wszystko a i tak żółtej nie dostaną XD

2

Walony Cyborg na tej bramce

1

Vitinha marnuje karnego

1

Podania Trent ma genialne

0

Oj Juve Juve co ty robisz

0

Pozbyć się szefa Defensywy i za niego nikogo nie kupić? Jak mają grać dobrze w obronie?

6

@matirix20 Wuefista jest przed nami to jest kataklizm XD

5

Joan Garcia ma więcej do roboty w Barcelonie niż w Espanyolu, nasza obrona to jest Skandal szczególnie te farforcle na bokach

1

@norbi77 Złamał mu kostkę? Nie? To bez faulu.

3

Alvaro Arbeloa liderem La Liga XDDDD ja już nie mam siły na Nic XD

2

Ta Liga jest jedną wielką patologia

1

Przecież stempel był ewidentny

1

Przecież tam stempel na Kounde

2

Tam był faul na Kounde

0

Flick traci koncepcję

1

Blind jest lepszy od każdego naszego obrońcy

2

@cules100pro Kvara Dembele Doue na tą obronę to się źle skończy

0

Uderz z prawej dzbanie

0

Balde i Kounde są do wywalenia w trybie natychmiastowym

0

Eric sam wie że znów zagrał tragicznie

0

Przecież cała obrona jest do wymiany oprócz bramkarza

2

2 podania i są w polu karnym jak długo to ma trwać do jasnej cholery

0

Yamal nic nie asekuruje Kounde co tutaj się odwala

2

Frenkie truchcik i chuj XD

0

Co ten Eric odwala

0

My na serio ta ligę przegramy XDDDDDD

0

Chłop przy piłce w polu karnym a Kounde sobie stoi XDD

1

Ta obrona jest pośmiewiskiem XDDDDD

1

Wpadło wkońcu XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?