0

Raya ale refleks

3

11 PKT przewagi więc cała moc Bayern poświęci LM I PN

1

30 gol w Bundeslidze MASZYNA

0

Co za Frajernia BVB

19

Błagam przywrócie ultrasów, To jest piknik a nie mecz

0

Pedri coś ty teraz zrobił ja pier...

2

Powinno być 3-0 a jest 2-1 klasyk

0

Lamine tyle samo goli co Ferran I o 2 więcej niż Lewy. 9 na Lato musi być

0

Kounde... chłopie

0

Ciężki mecz to będzie

0

@Luciano99 Prędzej Bayern VS Arsenal

0

Nienawidzę meczów Fazy Play Off o tak wszesnych godzinach.

0

@Pressinho Przecież była mowa że ekipy z TOP 8 do 1/4 graja rewanże u siebie.

1

@mr Barca i rewanże u siebie, żyć nie umierać XD

1

@BARCA1899Messi 2 składem do półfinału dojdą XD

0

Przecież Arsenal 2 składem z tą drabinka robi półfinał XDDD

1

Bayern w 1/4 to pewniak, a ich rywalem będzie City albo Real HAHAHA ale meczyho

0

Bardzo dobrze się wylosowało

0

I mamy Newcastle

1

Szykują się fajne pary! Nie mogę się doczekać

1

Tyle marnować Raha Pavlidis żeby dostać 2 gole po zlych wyprowadzeniach piłki XDDDD

41

"Tańcz chłopaku, to Ci się należy" XDDDDDDDDD

0

Co ten Rafa zrobił

0

Juve walczy do końca XD

0

Ten Tchouameni jest wszędzie

1

I klasycznie poprzeczka XD

0

I znów Monaco frajerstwo

5

Kelly XDDDDDD i można kończyć

6

Niby Benfica i Monaco graja fajnie ale każdy wie kto będzie grał dalej.

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Co to jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?