0

Jasneee dwóch bocznych w pizdu XDDD

0

Ciężko będzie ehhh

0

Pół godziny jazda

0

Tak blisko było kurde

1

Dawać dawać Pany

5

Zajebie tego Balde

6

Nawet jak nie awansują to jestem z nich Dumny w chu...

2

Oby ten gol Dał Raphinhy moc na 2 Połowę bo w 1 wyglądał mega słabo

0

Karnyyy potwierdzony

0

Przed przerwą jest wiara

1

Karnyyyyyyyy mamyyy to

0

Raphinha to jest poziom ławki a nie 1 składu Przykro mi

0

Lewy obrońca i Napastnik proszę

3

Ferran I Balde mam dość

0

Wypad z tym plackiem XDDD

1

Żyjemy żyjemy panowie

0

Gerrard co ty wyprawiasz

2

HAHAHAHAH Na misji

0

Jeszcze 3 XDDDDDD

1

Z tego nic nie będzie...

0

Rapha tragedia po tej kontuzji

4

Tutaj będzie problem 1 strzelić a co dopiero 4 XD

0

Może to nic poważnego

0

Ten Kounde sobie jaja robi XD

0

Sedzia na misji XD

0

Jezzzu ale napinka, oprawa, Fajerwerki oby to się szybko nie skończyło XD

0

JAZDAAAAA Pokazać Ducha Walki, nawet w przypadku braku awansu pokazać serce do walki VEB

3

@AmigoBlancos Miałeś odpuścić granie XD

2

Dawno nie byłem tak zrelaksowany przed meczem Barcy jak dziś. Totalna CALMA

7

Zaraz męczennik czerwo wyrwie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?