0

Ładnie ich Sporting przycisnął

0

Ale wściekły Leao

1

Leao jak się zepnie to jest świetnym piłkarzem ale do stylu Allegriego totalnie nie pasuje, Psg, Bayern, Barca to są kluby do jego atrybutów.

0

Milan w plecy, Inter się cieszy

1

Oby Lapcio wygrał!!! Żadne Fonty.

0

Główka z bliska obok, sam na sam obok jak on chce zostać w klubie? XD

1

Idź pan z tym Yamalem, chłop naszemu Prawemu obrońcy zero wsparcia daje i potem się dziwić że Kounde czy Xaviego dwóch odjeżdża

1

Na ciul ta zmiana Yamala

0

Przesada w chu... my nie mamy 9 XD

0

Taki świetny miał Pre Sezon, szkoda tej kontuzji.

0

Jak to nie weszło XD

0

Teraz Rash za Raphe i Gavi za Olmo

0

Yamal? Serio? Przy 5-1?

0

Jak myślicie? Gavi wejdzie?

1

Jesteś piękny Joao!!!

0

Piękna akcja Fermina.

0

Oby to utrzymać do końca.

0

Sevilla zaczęła cisnąć a ci Stoją jak wryci, ale ich Flick zruga za takie coś

3

Stać i nic nie robić, Defensywa Barcelony przez cały sezon wypisz wymaluj

0

Ale statyści stoją w tej obronie XD

0

Nie no kurw... bez żartów

2

Bernal co ma ostatnio czas!!

0

Piękna wymiana piłki.

2

Nasze 9 w tym sezonie to jakiś eksperyment społeczny XD

7

Lubię cię Lewy ale nieeee na następny sezon

1

Nie no Lewy... Mądre Mia

3

Balde już może się pakować

1

Cancelo przez ta rękę nie miał jak przejść piłkarza Sevilli.

0

Gerrard co odwala XD

0

Ulalala poezja Rapha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?