0

HAHAHAHAHA co za oszuści XD

0

Teraz nerwówka do końca będzie XD

1

To się w głowie nie mieści jacy oni są blazdy w defensywie XD

0

Piłkarz karykatura XD

0

Pedri i Yamal maks do 60 minuty proszę.

0

Bez jaj Maldini

2

Pedri wygląda mega słabiutko

0

Balde firmóweczka XD

0

Arsenal który przez cały sezon słynął z mocnej defensywy teraz takie błędy popełnia XD

0

Jak to będzie karny to proszę zamykać ligę

0

HAHAHAHAHAHAH Co za żałosny nurek

0

Lemar i Ounahi ściągnięci? Ale idiotyczne zmiany

0

Brak 2 żółtej jest tutaj skandalem za takie nurkowanie.

1

Bomba Valverde na 2-1 tak się to skończy

0

Słabiutka ta Girona

0

Oni już im piłkę podają XD

0

I po meczu GG Szkoda

0

Burak Angielski już pcha

4

Pokazywanie składów ja za dawnych lat Ahhhh jak ten czas mija

6

Obejrzałem sobie mecz PSG z Liverpoolem, Co za demonstracja siły ekipy Lucho. Vitinha, Nuno, Kvara piłkarze z absolutnego Topu.

0

Jeszcze dzisiaj informacje że Pedri wypada na 3-4 tygodnie i pograne.

1

@don'T.R.I.P.e Szkoda że ma żałosny skład obok siebie

1

Kończy już ten mecz XD

0

Sezon w sezon to samo

0

Ligę może jakoś ugrać i szukać wzmocnień w lato

0

Adios Champions League było miło

5

Tylko idiota by dał 30 MLN za takiego placka

1

Musso zaczarował bramkę i chu...

1

Nasz gen frajerstwa w LM to jest coś niesamowitego XD

0

Jedna piłka i jest nasz koniec Co to kurwa ma być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?