Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brał różnego dla WestHamu i OK XD
0
Bardzo mądrze gra Paryż
0
Pojebana jest to Ekipa XD
12
Odrabiać straty Almada, Baena, Sorlothem i Molina na Skrzydle XDDDDDD Simeone TOPKA XD
1
Masakryczny jest ten Semenyo xDDDDD
4
Mocny ten Espanyol XD
2
Nasrać i przyklepać na ten Espanyol
3
Tragiczny jest ten Espanyol XD
3
Brak Czerwa i OK XD
1
Co ten Real gra xDDDDD jeśli Rapha będzie w 100% gotowy to powinniśmy ich solidnie Zmiażdżyć.
1
Próbował Gilek XD
1
HAHAHAHAHA jaka Czerwona XDDDDD
5
Espanyol zremisować to Proszę
0
Jutro Real remis i jesteśmy Oficjalnie Mistrzem
0
Rash... chłopie
3
Jakie 8 minut HAHAHAHAHA
0
Tylko Pedri zszedł i się zaczyna
2
I nerwówka zawsze...
3
Stracę bo się uduszę
0
Ładnie Rashford wyczekał
2
Ale cenny gol Lewy Kocham Cie
0
Ferran... o cie chuj
0
Co my gramy... boże święty
3
I tyko żółta XDDDDDDDDD
0
Frenkie... różny za friko
1
Rashford... jak zwykle nic się nie zmienia
15
Jestem pod wrażeniem Flicka że mając takie ciamajdy jak Rash, Olmo, Kounde potrafi takie wyniki wykręcać
1
Szkoda że bez Raphy
0
Co za fatalny mecz
0
Najgorze jest to że Laporta nie wywali Olmo żeby nie było wtopy transferowej XDD