1

Szkoda że bez Raphy

0

Co za fatalny mecz

0

Najgorze jest to że Laporta nie wywali Olmo żeby nie było wtopy transferowej XDD

0

Olmo I Ronny OUT Totalna Masakra

0

Catena śmieć jak on mnie drażni

0

Ronny nie kuma jak chcemy grać

0

De Jong Rapha i Rashford na 2 połowę

1

Olmo powinien zostać wywalony na zbity ryj z tego klubu

1

Co my gramy... nic nie potrafimy stworzyć

1

Bronimy dobrze? Xddd

1

Nasza siła rażenia z przodu to jest katastrofa XD

0

Olmo nic nie robi dobrze XD

0

Dlaczego nie do Ronnego?

0

Walony symulant z Chorwacji

0

Ten Simeone to taki MEM, chłop skacze, krzyczy do Arbitra w meczu o totalna pietruchę gdzie zaraz odpadna z LM I dostali na łeb w PK XDD

3

Na Olmo nie gwizdnęli a na Gyo tak OK XD

1

To mecz to jakieś szaleństwo XD

2

Ale wymienność pozycji, to jest inny LEVEL

4

Ale genialny zawody sędziego, mega mi się podoba

1

LUIS ENRIQUE!! ENRIQUE!

0

Ale mecz ja jebie

1

Ten Bayern Maszyna jak Skurwysyn.

2

Liczę na Genialny meczyk Lucho do Boju!!!

18

Wojtek jesteś Wielki!!

9

Kibice Getafe oklaskują Pedriego Szacun!

0

Człowieku wkońcu Takkkkkk

1

Rashford... co to jest

0

Joan nie strasz

1

Araujo i Rashford na jednej stronie... Muszę się pomodlić

0

Co to jest... to się zemści na 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?