Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda że bez Raphy
0
Co za fatalny mecz
0
Najgorze jest to że Laporta nie wywali Olmo żeby nie było wtopy transferowej XDD
0
Olmo I Ronny OUT Totalna Masakra
0
Catena śmieć jak on mnie drażni
0
Ronny nie kuma jak chcemy grać
0
De Jong Rapha i Rashford na 2 połowę
1
Olmo powinien zostać wywalony na zbity ryj z tego klubu
1
Co my gramy... nic nie potrafimy stworzyć
1
Bronimy dobrze? Xddd
1
Nasza siła rażenia z przodu to jest katastrofa XD
0
Olmo nic nie robi dobrze XD
0
Dlaczego nie do Ronnego?
0
Walony symulant z Chorwacji
0
Ten Simeone to taki MEM, chłop skacze, krzyczy do Arbitra w meczu o totalna pietruchę gdzie zaraz odpadna z LM I dostali na łeb w PK XDD
3
Na Olmo nie gwizdnęli a na Gyo tak OK XD
1
To mecz to jakieś szaleństwo XD
2
Ale wymienność pozycji, to jest inny LEVEL
4
Ale genialny zawody sędziego, mega mi się podoba
1
LUIS ENRIQUE!! ENRIQUE!
0
Ale mecz ja jebie
1
Ten Bayern Maszyna jak Skurwysyn.
2
Liczę na Genialny meczyk Lucho do Boju!!!
18
Wojtek jesteś Wielki!!
9
Kibice Getafe oklaskują Pedriego Szacun!
0
Człowieku wkońcu Takkkkkk
1
Rashford... co to jest
0
Joan nie strasz
1
Araujo i Rashford na jednej stronie... Muszę się pomodlić
0
Co to jest... to się zemści na 100%