0

Adios Champions League było miło

5

Tylko idiota by dał 30 MLN za takiego placka

1

Musso zaczarował bramkę i chu...

1

Nasz gen frajerstwa w LM to jest coś niesamowitego XD

0

Jedna piłka i jest nasz koniec Co to kurwa ma być

0

Simeone kopie w Cubarsiego i jest faul BOUHAHAHAH

2

Chłop sam się kopnął o nogę HAHA

0

Ostatnio Pedri totalnie pod forma

3

Za co ten Rumuński pleps dał żółta Pedriemu? XD

3

Rashford to piłkarski trup, Bez Raphy nie przejdziemy ich

0

Weźcie wywalcie tego Rashforda matko jedyna

0

Yamal podania brakuje

13

Carreras zakończył mecz bez żółtej XDDDD Czaicie to? XD

1

Syf sędziowski ale nikogo to nie dziwi XD

0

Bez karnego HAHAHAHAHAH co za syf sędziowski

1

@Szmulek Tylko Diaz ma 25 goli I 19 asyst w tym sezonie HAHA

3

Co to kurwa jest XDDDDDDDDD

3

A gdzie kartki dla Białych? XDDDD

0

Diaz co ty robisz chłopie

2

Ale padlinę zaczął grać Bayern

1

Pełna kontrola Bayernu i nagle jeb, podłączenie pod tlen

2

Ale lipę zaczął grać Bayern

1

Tragedię od pewnego momentu gra Bayern

1

Śmierdziało tym golem

0

Bayern tutaj czystego konta nie zachowa XD

4

Co ten Upamecano odpierdala co za sobotażysta

0

@Kuchar Przecież naprawdę dobrze sędziuje XD

2

Diaz i Kane nagle kupa HAHA

3

Kane podaje do Białych XDDDD

0

Gnabry Upamecano... takie setki mieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?