Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adios Champions League było miło
5
Tylko idiota by dał 30 MLN za takiego placka
1
Musso zaczarował bramkę i chu...
1
Nasz gen frajerstwa w LM to jest coś niesamowitego XD
0
Jedna piłka i jest nasz koniec Co to kurwa ma być
0
Simeone kopie w Cubarsiego i jest faul BOUHAHAHAH
2
Chłop sam się kopnął o nogę HAHA
0
Ostatnio Pedri totalnie pod forma
3
Za co ten Rumuński pleps dał żółta Pedriemu? XD
3
Rashford to piłkarski trup, Bez Raphy nie przejdziemy ich
0
Weźcie wywalcie tego Rashforda matko jedyna
0
Yamal podania brakuje
13
Carreras zakończył mecz bez żółtej XDDDD Czaicie to? XD
1
Syf sędziowski ale nikogo to nie dziwi XD
0
Bez karnego HAHAHAHAHAH co za syf sędziowski
1
@Szmulek Tylko Diaz ma 25 goli I 19 asyst w tym sezonie HAHA
3
Co to kurwa jest XDDDDDDDDD
3
A gdzie kartki dla Białych? XDDDD
0
Diaz co ty robisz chłopie
2
Ale padlinę zaczął grać Bayern
1
Pełna kontrola Bayernu i nagle jeb, podłączenie pod tlen
2
Ale lipę zaczął grać Bayern
1
Tragedię od pewnego momentu gra Bayern
1
Śmierdziało tym golem
0
Bayern tutaj czystego konta nie zachowa XD
4
Co ten Upamecano odpierdala co za sobotażysta
0
@Kuchar Przecież naprawdę dobrze sędziuje XD
2
Diaz i Kane nagle kupa HAHA
3
Kane podaje do Białych XDDDD
0
Gnabry Upamecano... takie setki mieć