23

Ci udają kontuzje a Rapha oczywiście musi nawalać wślizgi jakby to był Finał WC EHH

1

Nie można wpuszczać takich paralityków jak Ferran i Olmo, to jest sabotaż

4

Pozbyć się tego człapaka z Holandii z ogromnym kontraktem i budować pozycje NR 6 Na Gavim czy Bernalu.

0

Koniec marzeń Tottków

0

7-2 i jak na złość Joan z kontuzja Ehhhhhh

2

Ale Slot wariuje na ławce XDDD

0

Rapha jest pojebem totalnym

1

Schodzi normalnie więc może tylko skurcz

1

Bez jaj Joan nie strasz mnie

0

Co zabrał Pedriemu asystę

0

20 minut do końca KONCENTRACJA

0

Panowie koncentracja

0

Dawać więcej i więcej

0

Hansi Flick FUTBOL TOTAL

2

To nie są mecze na moje nerwy

4

Czerwo powinno być

0

Karny i czerwona kartka

2

To jest karny, trzymany za rękę

0

No kurwa nawet na matr celnie nie poda

2

Co on robi XDDDDDD

0

No chuj mnie strzeli nie tym paralitykiem

0

Ten Cancelo to tykajaca bomba

0

Ale padaka... matko jedyna

0

Nie mamy oborny i tyle...

0

Co ten Cancelo odpierdala

0

Takiego gówna w obronie to dawno nie widziałem

0

Pedri coś cienko, nie ma go dzisiaj

1

Co ten Cubarsi odwalił XDD

0

Szkoda Erica...

0

Oby nie było spalonego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?