Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Patrzę na tą obronę i wyczuwam mega wylewy
1
I takie matoły na VARZE wezmą za ten mecz kupę hajsu a zrobili Skandal w Hicie, dla mnie to jest niepojęte.
1
I po co VAR wprowadzili? Rozumiem antypatię do klubu ale bez jaj
1
Ale ich przekręcili z 2 goli XDDDDDD
0
Co za wał HAHAH
0
Rashy w tym sezonie miał sporo fajnych momentów, zrobił trochę G+A ale czy powinniśmy wydawać 30 MLN na gościa który większość czasu będzie siedział na ławce i grał tak jak wczoraj z Bilbao?
5
Bardzo ważne 3 PKT na ciężkim terenie
0
Zmień Flicku tego Casado
0
Oby to utrzymać
0
Pedri jesteś piękny
0
Pedriś jesteś piękny
0
Casado... masakra
1
Jeszcze dla nich PIŁKA Xdddddd
1
Yamal totalnie przygaszony
0
Nie wygramy tego
1
Ale sedzia gotuje XD
0
Co my gramy matko boska
0
Dobra decyzja sędziego
0
Słuszna żółta kartka
2
Według mnie czerwo to jest
1
Yamal ma już dość Ferrana XD
0
Pedri Pedri Pedri Pedri
3
Co on teraz gwizdnął XD
5
Za te 30 MLN które chcą dać za tego wraka można kupić kogoś o wiele bardziej sensownego
3
30 MLN za niego? Nie róbmy sobie jaj
0
Co ten Casado odwala XD
5
Niech sobie go United bierze w pizdu
1
Kiedy wkońcu skończy się margines dla Olmo I Ferrana?
1
Olmo i Farran jak zwykle dowożą XDD A i tak są w klubie nie tykalni XDD
0
Rashford za 30 MLN XD Naprawdę niech się Lapcio poważnie zastanowi