1

Patrzę na tą obronę i wyczuwam mega wylewy

1

I takie matoły na VARZE wezmą za ten mecz kupę hajsu a zrobili Skandal w Hicie, dla mnie to jest niepojęte.

1

I po co VAR wprowadzili? Rozumiem antypatię do klubu ale bez jaj

1

Ale ich przekręcili z 2 goli XDDDDDD

0

Co za wał HAHAH

0

Rashy w tym sezonie miał sporo fajnych momentów, zrobił trochę G+A ale czy powinniśmy wydawać 30 MLN na gościa który większość czasu będzie siedział na ławce i grał tak jak wczoraj z Bilbao?

5

Bardzo ważne 3 PKT na ciężkim terenie

0

Zmień Flicku tego Casado

0

Oby to utrzymać

0

Pedri jesteś piękny

0

Pedriś jesteś piękny

0

Casado... masakra

1

Jeszcze dla nich PIŁKA Xdddddd

1

Yamal totalnie przygaszony

0

Nie wygramy tego

1

Ale sedzia gotuje XD

0

Co my gramy matko boska

0

Dobra decyzja sędziego

0

Słuszna żółta kartka

2

Według mnie czerwo to jest

1

Yamal ma już dość Ferrana XD

0

Pedri Pedri Pedri Pedri

3

Co on teraz gwizdnął XD

5

Za te 30 MLN które chcą dać za tego wraka można kupić kogoś o wiele bardziej sensownego

3

30 MLN za niego? Nie róbmy sobie jaj

0

Co ten Casado odwala XD

5

Niech sobie go United bierze w pizdu

1

Kiedy wkońcu skończy się margines dla Olmo I Ferrana?

1

Olmo i Farran jak zwykle dowożą XDD A i tak są w klubie nie tykalni XDD

0

Rashford za 30 MLN XD Naprawdę niech się Lapcio poważnie zastanowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?