1

Takkkkk Raphaaaaaa

1

Eric na karuzeli

2

Guehi top 2 mecze HAHAHAHA

0

Ten Semenyo to taki placek

5

Kompany to się zagotuje jak będzie widział jak ich pchają XD

5

Nie da się słuchać tych komentatorów XD

0

Ten Semenyo jak z B Klasy XD

0

Mbappe wchodzi...

5

Enrique co się mści za KMŚ XDDD

5

Pep co się skompromitował tym dwumeczem

1

Haaland co się chłop Kompromituje XD

1

Kurw... ten Rodri to taka ciamajda

1

Pep... Coś ty zrobił w tym dwumeczu

3

Taki Real który meczy się z Celta czy Getafe miażdży City 4-0 XD

3

HAHAHAHAH bez faulu XDDDDDDDD

0

Chłop pokazał spalonego i nagle gwiżdze karnego HAHAH co za kpina

2

Faul Cherkiego też tyle czasu sprawdzali? HAHAHAHH

0

Ładnie ich Sporting przycisnął

0

Ale wściekły Leao

1

Leao jak się zepnie to jest świetnym piłkarzem ale do stylu Allegriego totalnie nie pasuje, Psg, Bayern, Barca to są kluby do jego atrybutów.

0

Milan w plecy, Inter się cieszy

1

Oby Lapcio wygrał!!! Żadne Fonty.

0

Główka z bliska obok, sam na sam obok jak on chce zostać w klubie? XD

1

Idź pan z tym Yamalem, chłop naszemu Prawemu obrońcy zero wsparcia daje i potem się dziwić że Kounde czy Xaviego dwóch odjeżdża

1

Na ciul ta zmiana Yamala

0

Przesada w chu... my nie mamy 9 XD

0

Taki świetny miał Pre Sezon, szkoda tej kontuzji.

0

Jak to nie weszło XD

0

Teraz Rash za Raphe i Gavi za Olmo

0

Yamal? Serio? Przy 5-1?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?