1

Gdzie tam był spalony? XD

2

HAHAHAH jak ktoś mówi że Bundes jest poważna liga to mi się śmiać chce XD

2

To jest czerwona kartka

1

Cherki nadal Ława XDDD Pep zmień chłopie zawód XD

0

To jest żałosne

0

City nie ma środka XDD klepią ich jak chcą

1

@kamiVeB taaa i znów każdy będzie ich skazywał na porażkę a wygrają.

2

Silva, Savinho w 1 składzie a Cherki grzeje ławę. Pep jak co roku kombinuje i odpada

0

Pep ty już możesz się pakować XD

0

Semenyo do bazy powinien zejść

2

Donnarumma XDDDDD

0

Semenyo dzisiaj dramat

4

Fajnie liniowy XD

6

Już widzę jak ktoś gwizda takie coś na Yamalu HAHAHAH

2

Ale nur Madueke HAHAHA

1

Według mnie Real dzisiaj wygra, nw czemu XD

1

Muszą piłkarze dobrze odpocząć, jednak mecz z Atletico ich przeciążył strasznie.

0

Szkoda strzępić ryja NAPRAWDĘ

2

Dobrze że na PSG nie trafiliśmy, byłoby z 5-0

0

HAHAHAHAH Yamal idź pan

2

Ale gówno gramy cały mecz

0

Akcja pozycyjna i nikt koło środkowych obrońców Newcastle XD

0

Rapha zejdź i skończ się błaźnić

0

Yamal I Rapha bezużyteczni

2

Ładna sedzia dzisiaj ma misję XD

3

Nie da się tego oglądać XDDD, mecz z Atletico nas totalnie przeciążył.

1

Nie mamy kadry na LM smutne

0

Nie mamy napastnika, gramy ŚO na PO. Laporta naprawdę chce wygrać tym LM XD

0

Ale my jesteśmy tragiczni XDDD

1

My to przegramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?