Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdzie tam był spalony? XD
2
HAHAHAH jak ktoś mówi że Bundes jest poważna liga to mi się śmiać chce XD
2
To jest czerwona kartka
1
Cherki nadal Ława XDDD Pep zmień chłopie zawód XD
0
To jest żałosne
0
City nie ma środka XDD klepią ich jak chcą
1
@kamiVeB taaa i znów każdy będzie ich skazywał na porażkę a wygrają.
2
Silva, Savinho w 1 składzie a Cherki grzeje ławę. Pep jak co roku kombinuje i odpada
0
Pep ty już możesz się pakować XD
0
Semenyo do bazy powinien zejść
2
Donnarumma XDDDDD
0
Semenyo dzisiaj dramat
4
Fajnie liniowy XD
6
Już widzę jak ktoś gwizda takie coś na Yamalu HAHAHAH
2
Ale nur Madueke HAHAHA
1
Według mnie Real dzisiaj wygra, nw czemu XD
1
Muszą piłkarze dobrze odpocząć, jednak mecz z Atletico ich przeciążył strasznie.
0
Szkoda strzępić ryja NAPRAWDĘ
2
Dobrze że na PSG nie trafiliśmy, byłoby z 5-0
0
HAHAHAHAH Yamal idź pan
2
Ale gówno gramy cały mecz
0
Akcja pozycyjna i nikt koło środkowych obrońców Newcastle XD
0
Rapha zejdź i skończ się błaźnić
0
Yamal I Rapha bezużyteczni
2
Ładna sedzia dzisiaj ma misję XD
3
Nie da się tego oglądać XDDD, mecz z Atletico nas totalnie przeciążył.
1
Nie mamy kadry na LM smutne
0
Nie mamy napastnika, gramy ŚO na PO. Laporta naprawdę chce wygrać tym LM XD
0
Ale my jesteśmy tragiczni XDDD
1
My to przegramy