0

Nie da się patrzeć na tego Olmo XD

0

Nasza 9 No kurw... nędzy

1

My z taką obrona na Newcastle WYCHODZIMY XDD

1

Wałek goni wałek a po meczu sędzia schowany do lodówki XD

10

I ten sędzia nie zauważył tego z boiska HAHAHAHAH Co za Przekręt

0

HAHAHAHAAHHH co za syf liga XDD

0

Kurdeeee Aspas ale szkoda

0

Celta siadła niesamowicie

0

Celta zmian potrzebuje

3

Sędzia robi co może XD

2

Sędzia na misji XDD

1

Nie no Tchouameni co jest w formie, gole, tyle udanych odbiorów.

1

Nie chce mi się wierzyć że przegrają 3 mecze pod rząd w La Liga XD

1

Będzie spadek i chu... XDD

1

Arsenal ma taki terminarz że nie ma prawa przegrać tego mistrza XD

2

Nie ma karnego HAHAHA

0

Ten Foden to jest wrak piłkarza

0

City... co za żenada

2

@Messibestplayerintheworld Przecież tutaj jest ewidentne wytrącenie z biegu Pedriego przez Pubilla, czy oni są ślepi?

0

Olmo wszedł nic nie dał, Prawie czerwo wyrwał Wrak

0

Już raczej GG szkoda

0

6 minut nadzieji

1

Yamal co ty robisz

0

Co ten Olmo odwala

2

Padają już jak muchy XDD

5

Cancelo zaraz czerwo wyłapie

1

Noga Hancko HAHAHA Jazda

0

Jesttttggg gol kurw....

0

Błagam bez spalonego

0

Pedri chłopie oszczędzaj się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?