3

Mieliśmy bilans bramkowy naprawiać HAHAHA

0

2 razy ten sam gość z Slavii stoi sam i nikt go nie kryje HAHA, przecież ta obrona do niczego się nie nadaje.

1

HAHAHAAHAH co za miernoty

1

Jesteśmy beznadziejni XD

0

6 meczy 11 bramek WOW

2

@Gibbon_FCB Cały mecz nudne 0-0 i w końcówce Arsenal ładuje z różnego na 1-0.

1

Obstawiam że Bernardo do Benfici pójdzie.

24

Teraz to jest twój czas Robercie!!

4

Do Półfinału Betis, Valencia, Alaves, Barca i będzie super.

1

Guedes składa się do strzału a Cubarsi odsuwa się odsłaniając cała bramkę XDD

0

Niesamowicie szkoda tego meczu, 1 PKT przewagi nad Realem Ehhhh

0

KOMPROMITACJA i Tyle

0

I tak to czerwo nic nie da

0

Przecież to z automatu czerwo powinno być

0

Ale super piła od Cancelo

0

Mam dość mam dość mam dość

1

Już jest po meczu, nawet Pedri zaczął słabo grać.

0

Jezzzu co za placek

0

Strata piłki i nie mamy pomocy, co to ma być

3

A Laporta chce z taką obrona wygrać LM, ok życzę powodzenia.

2

Co ten Cubarsi robi HAHAHAHAH

0

Ten mecz jest żartem,

0

Dobra po meczu GG Sociedad

0

Hahahahahaha klasyk

0

Jezzzu wkońcu super

0

Ojjjj Szkoda Kubo

0

I tak był spalony HAHAAH

1

Nie da się na tego białego kleszcza patrzeć

0

Wrzuć ta piłkę chłopie

0

Idź pań z tym Olmo, chłop przyjąć piłki nie potrafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?