Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jesus> Gyokeres proszę państwa
5
Tak tutaj piszemy o meczu Arsenalu a w tle United remisuje z Wolves które ma 2 PKT na półmetku HAHA
2
Chelsea jest niesamowita, wywalić tyle kasy a na obronie grać Fofana i Chalobahem i na skrzydle Garnacho No WOW XDDD
0
Garnacho w 1 składzie to jest ogromne nieporozumienie XDDD
0
Niesamowicie mnie wkurwi... ten prowadzący Globall Soccer Awards
3
1 Pedri
2 Rapha
3 Yamal
1
Obrońca Hellasu nie jest zbyt mądra osoba XD
12
Naprawdę ktoś tutaj głosował na Raphe i Yamala HAHAH
3
Niesamowita jest Villa, to może być 11 zwycięstwo z rzędu ekipy Emerego.
1
Panie Sanchez, Watkins ma was na smyczy HAHA
1
Ja nw co Maresca widzi w tym Garnacho XD, jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy na świecie.
0
Jakim cudem nie ma karnego dla Chelsea HAHAHAH
0
Lewy Out, Ferran Out, Etty zmiennik, Alvarez podstawa No to byłoby marzenie.
0
Wolałbym w Lato Fofane albo Nuse.
21
Dziadek zmarł mi 21 Czerwca, siedzę w domu rodzinnym mojej mamy czekając na Wigilię i tak strasznie mi go brakuje, 80% uśmiechu uciekło eh.
5
To już Martina na ŚO wolę od tego De Vrija i Otamendiego
0
Panowie ogar w tej Obronie
0
Ogar panowie na spokojnie grać
0
Co za kocur WOW
1
Mikautazde naprawdę chciałby za to karnego XD
0
Takkkkkk Yamalek
0
No ogarnąć się panowie bo nerwówka będzie XD
0
Jak tam będziemy grać to zaraz Villareal coś ukuje
0
To niezły faul panie Rojas XD
1
Mam nadzieję że nie będą człapać w 2 połowie tylko szybką zabija mecz bo może być nerwówka.
1
Naprawdę chciałbym pójść do Pracy zarabiać kupę siana i walić w chuj... tak jak Frenkie XDD
8
Nie mogę już patrzeć na tej Holendra, on nie może grać
0
Flicku ściągnij Yamala proszę cię
0
No co za przyhlast Portugalski
1
Jak można być tak nie dokładnym