Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest Ferran którego znam XD
0
DON ANDRES na trybunach Ahh pięknie
1
Płacić 75 zł co miesiąc żeby Słyszeć Kręcidło Laboge czy Orłowskiego Ehhh
0
Najgorsza drużyna na wyjazdach chyba każdy wie że to będzie ciężki mecz XD
10
Eric posadził na dobre Człapaka z Holandii piękna sprawa.
1
Celta i City taka tragedię grali i tak Bernabeu zdobyli XD
3
Takie ciulowe City z nimi wygrywa XD
0
Co Pep widzi obecnie w Bernardo XD
2
Jezuuuuu Pep co się w Tuchela bawi XD
0
City niesamowicie prosi się o gola na 2-2
0
Bernardo przy akcji Bellinghama 3 razy próbował skuteczny wślizg zrobić XD
2
Savinho i Bernardo Co to są za kloce HAHA
0
Bernardo to jakaś porażka
1
Tymi zmianami Pep przegra ten mecz
1
Nie no Savinho na Real XDDDD
0
Pep znów kombinuje XDD
0
I tak coś czuję Wygrana Realu
0
Posiadanie takiego bramkarza powinno być nie legalne
2
Ten Bernardo to taki kretyn XD
0
Ten bramkarz jest porąbany
0
Madueke> Saka fakty
0
To City gra tak słabo że boję się wejścia Kyliana XD
4
Ale to jest Kot w tej bramce
0
Karny 100% przecież
0
Przecież to jest karny
0
Pep ściągnij tego Bernardo Jezu Chryste
2
Jak już to Rudiger Faulował
1
Jak oni to anulują XDDD
0
Ale Thibo to zepsuł
0
Statyści dzisiaj graja przeciwko Realowi XD