1

To jest Ferran którego znam XD

0

DON ANDRES na trybunach Ahh pięknie

1

Płacić 75 zł co miesiąc żeby Słyszeć Kręcidło Laboge czy Orłowskiego Ehhh

0

Najgorsza drużyna na wyjazdach chyba każdy wie że to będzie ciężki mecz XD

10

Eric posadził na dobre Człapaka z Holandii piękna sprawa.

1

Celta i City taka tragedię grali i tak Bernabeu zdobyli XD

3

Takie ciulowe City z nimi wygrywa XD

0

Co Pep widzi obecnie w Bernardo XD

2

Jezuuuuu Pep co się w Tuchela bawi XD

0

City niesamowicie prosi się o gola na 2-2

0

Bernardo przy akcji Bellinghama 3 razy próbował skuteczny wślizg zrobić XD

2

Savinho i Bernardo Co to są za kloce HAHA

0

Bernardo to jakaś porażka

1

Tymi zmianami Pep przegra ten mecz

1

Nie no Savinho na Real XDDDD

0

Pep znów kombinuje XDD

0

I tak coś czuję Wygrana Realu

0

Posiadanie takiego bramkarza powinno być nie legalne

2

Ten Bernardo to taki kretyn XD

0

Ten bramkarz jest porąbany

0

Madueke> Saka fakty

0

To City gra tak słabo że boję się wejścia Kyliana XD

4

Ale to jest Kot w tej bramce

0

Karny 100% przecież

0

Przecież to jest karny

0

Pep ściągnij tego Bernardo Jezu Chryste

2

Jak już to Rudiger Faulował

1

Jak oni to anulują XDDD

0

Ale Thibo to zepsuł

0

Statyści dzisiaj graja przeciwko Realowi XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?