Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Madueke> Saka fakty
0
To City gra tak słabo że boję się wejścia Kyliana XD
4
Ale to jest Kot w tej bramce
0
Karny 100% przecież
0
Przecież to jest karny
0
Pep ściągnij tego Bernardo Jezu Chryste
2
Jak już to Rudiger Faulował
1
Jak oni to anulują XDDD
0
Ale Thibo to zepsuł
0
Statyści dzisiaj graja przeciwko Realowi XD
1
Ale to City jest tragiczne boże święty
3
Typowe City na Bernabeu przyjezdża żeby dostać w łeb
2
Bernardo Silva co to jest za leszcz XDDD
4
Pep robi to taktycznie daje grać dobra piłkę Realowi żeby Xabiego nie zwolili
2
Pep wystawił takie drewna w pomocy a Rijnders siedzi na ławce XD
0
Co ten Foden odwala na tym boisku XDDD
3
Ładnie City obsrane
0
Ten burak niemiecki zawsze musi kogoś kopnąć bez powodu TFU
0
Głupi Faul Nunesa ale był przed polem karnym
0
Jest wygrana ale to była mega Padaka
2
Zagrał gówno i ma czelność coś pyskować?
0
Cubarsi zejdź z tego boiska
0
Brown gasi Yamala jak chce
0
Super podanie Frankie XD
0
No De Jong to porażka
1
Rapha oszczędzany
0
To dopiero teraz będą problemu z De Jogniem XD
0
Ronny na Slavie i piękna sprawa
1
Ale piła Rashforda
0
Co za Paralityk z Dredami