0

Madueke> Saka fakty

0

To City gra tak słabo że boję się wejścia Kyliana XD

4

Ale to jest Kot w tej bramce

0

Karny 100% przecież

0

Przecież to jest karny

0

Pep ściągnij tego Bernardo Jezu Chryste

2

Jak już to Rudiger Faulował

1

Jak oni to anulują XDDD

0

Ale Thibo to zepsuł

0

Statyści dzisiaj graja przeciwko Realowi XD

1

Ale to City jest tragiczne boże święty

3

Typowe City na Bernabeu przyjezdża żeby dostać w łeb

2

Bernardo Silva co to jest za leszcz XDDD

4

Pep robi to taktycznie daje grać dobra piłkę Realowi żeby Xabiego nie zwolili

2

Pep wystawił takie drewna w pomocy a Rijnders siedzi na ławce XD

0

Co ten Foden odwala na tym boisku XDDD

3

Ładnie City obsrane

0

Ten burak niemiecki zawsze musi kogoś kopnąć bez powodu TFU

0

Głupi Faul Nunesa ale był przed polem karnym

0

Jest wygrana ale to była mega Padaka

2

Zagrał gówno i ma czelność coś pyskować?

0

Cubarsi zejdź z tego boiska

0

Brown gasi Yamala jak chce

0

Super podanie Frankie XD

0

No De Jong to porażka

1

Rapha oszczędzany

0

To dopiero teraz będą problemu z De Jogniem XD

0

Ronny na Slavie i piękna sprawa

1

Ale piła Rashforda

0

Co za Paralityk z Dredami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?