Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę że teraz tylko obrona HAHAAH
0
Rashford i Ferran....
0
Ale głupie straty teraz
1
Rashford świeży i nie w dupie Pressing
0
Nie no Cubarsi nadal w innym świecie
0
Znów Cubarsi matko jedyna
0
@Xxxbarca4ever tak jak mówił Flick Pedri na 60-70 minut
3
Po tych zmianch jestem obsrany totalnie
0
Flick znów kombinuje i pewnie prze kombinuje
0
Flicku zdejmuj go
0
No musisz to strzelić chłopie
0
Olmo spadł na bark po strzale
2
Teraz pójść po 3 błagam
1
Ale Dani dzisiaj gra świetnie
2
No co za śmieć z gwizdkiem
0
Ale marnujemy chryste
0
Czy on wkońcu moze zejść z tego boiska
0
A my chcemy to wygrać HAHAHA
0
My gramy bez Napastnika
0
Ale to jest wrak boże Święty
1
Ale City ostatnio frajerzy
2
Jak faktycznie Pedri jest gotów na 60-70 minut to jesteśmy w czarnej dupie XD
0
@masa11 Bo jest słaby
0
Lewy to wielka porażka XD
0
Bobek nie trafił karnego i jeszcze Pressing na alibi XD
0
Rapha jest po prostu genialny
0
Ale Rapha wkurwio...
1
@APTAPT Rapha 100%
0
I my mamy na 9 takiego Lewego i kulawego Ferrana XDDDDD
2
I co może zrobić Hansi w takich sytuacjach