0

Widzę że teraz tylko obrona HAHAAH

0

Rashford i Ferran....

0

Ale głupie straty teraz

1

Rashford świeży i nie w dupie Pressing

0

Nie no Cubarsi nadal w innym świecie

0

Znów Cubarsi matko jedyna

0

@Xxxbarca4ever tak jak mówił Flick Pedri na 60-70 minut

3

Po tych zmianch jestem obsrany totalnie

0

Flick znów kombinuje i pewnie prze kombinuje

0

Flicku zdejmuj go

0

No musisz to strzelić chłopie

0

Olmo spadł na bark po strzale

2

Teraz pójść po 3 błagam

1

Ale Dani dzisiaj gra świetnie

2

No co za śmieć z gwizdkiem

0

Ale marnujemy chryste

0

Czy on wkońcu moze zejść z tego boiska

0

A my chcemy to wygrać HAHAHA

0

My gramy bez Napastnika

0

Ale to jest wrak boże Święty

1

Ale City ostatnio frajerzy

2

Jak faktycznie Pedri jest gotów na 60-70 minut to jesteśmy w czarnej dupie XD

0

@masa11 Bo jest słaby

0

Lewy to wielka porażka XD

0

Bobek nie trafił karnego i jeszcze Pressing na alibi XD

0

Rapha jest po prostu genialny

0

Ale Rapha wkurwio...

1

@APTAPT Rapha 100%

0

I my mamy na 9 takiego Lewego i kulawego Ferrana XDDDDD

2

I co może zrobić Hansi w takich sytuacjach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?