8

Ten człowiek to jest jakaś porażka za każdy kontakt w polu karnym upadła jakby go ktoś postrzelił

3

Co to jest za nurek XDDDD

1

Kiedy wkóncu ktoś dostanie kartkę z tych ścier?

2

Jezuuu co za frajerzy z Alaves

1

@VinDiesel XDDDDDDDD

0

Co on teraz gwizdnął

0

Ale mierne jest to Alaves XDD

1

Żadnej żółtej nie dostał Real HAHA ale drukarnia

13

Oni to mają immunitet na brak kartek XDD

0

Niesamowita łatwość ma Mbappe

0

Takie miękkie karne gwizdać jak teraz na Kane to już jest przesada.

3

Piękne jest to że Barca spędzi święta na Fotelu Lidera ahh Cudowne uczucie.

8

Yamal Wchodzi w drybling rywal go nie fauluje i rozkłada ręce do sędziego, niesamowicie mnie to drażni

1

Ci jeszcze coś prostestuja o spalonym HAHAH

1

I zamykamy mecz

1

Ta liniowa ma oczy?

0

Boże wkońcu HAHAAH

0

Rashford IQ pół mózga

0

Rapha chłopie co ty odwalasz

0

I teraz nam strzela z główki

0

Gdzie jest Raphinha w tym meczu

0

Ale gówno gramy

0

Mam dość już tego meczu XD

0

My tutaj nic nie strzelimy

0

Rapha zejdź z tego boiska

0

Co to za farfocle jeca w te pole karne

0

Idź pan z tym Rashfordem

0

Muszą się ogarnąć w tym Ataku

0

No jak można było to zwalić

0

Rapha chłopie co ty robisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?