4

Garcia odbił piłkę i jest piłka dla bramkarza XD

1

Przemowa Pereza podziała nawet na sędziów i nic przeciwko nim nie będą gwizdać XD

1

Jeszcze 8 doliczył ZD

0

Vini masakruje Pene przy tej bramce HAHAAHAHA i tak będzie gol XD

0

Sędzia w formie XD

0

Ciekawe ile dolicza XD

1

Asysta reka i klasa HAHAHA

1

Nienawidzę tego bramkarza

0

Ładnie wsadził Richa

3

Floro ładnie dzisiaj dał do pieca a Nic nie wspomniał o rękach i spalonych które nie były gwizdanie podczas wygrywania ich 3 LM w latach 2016-18

2

Przecież to był spalony Bruno co ten sedzia dzisiaj robi XD

4

2 karne już City powinno mieć XD

8

Brak karnego dla City to jakiś skandal

0

Yamal taki mecz 6/10 jak na jego standardy ale 2 asysty dał i Super

1

Bez karnego? Sedzia TOP XD

1

Dawać Raphe na 10

0

Won z tym gnojem

1

To musi być czerwona

1

Żółta HHAHAHAAHAHAHA co za gnój sędziowski

0

Fermin jest cudowny

0

Olise 2 gole i 3 asysty Co za Pan Piłkarz

0

Ale Simon dzisiaj tragiczny 2 bramki na jego konto HAHAAH

1

YAMAL KOCHAM CIE

1

Nie dość że Olmo zwolnił akcje to jeszcze stracił i groźna kontra z tego

0

Mogliśmy już zabić mecz całkowicie

0

No słabiutko ten skład wygląda

1

@FCB24 Przecież jak Real otwierał nowe Bernabeu w sezonie 21/22 to też nie mieli pełnego XD Czyli Floro to żart nie prezydent?

4

I dobrze, niech odpoczywa i regeneruje się przed meczem z Alaves

1

@Derean Nie, remis wystarczy

1

Dania 2-2 takkkkk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?