0

Czy w tym momencie zakończył się ostatni mecz na Moinjuic w tym sezonie?

0

Yamal znów się za kolana łapie to jest z nim nie tak

0

Ale masakra co oni strzelają

1

Ferran zostaje XDDDDDDDDDD

0

Won z tym żenującym Ferranem

2

Naszym piłkarza naprawdę musi stać się krzywda żeby ten patałach gwizdnął, a u prześcieradeł każdy dotyk jest gwizdany TFU

0

Patałach w Gwizdkiem

0

No Sorry Rashy XD

1

Mam dość tego Angola

2

Rashford truchtem wraca No co za jełop, Rapha wróć proszę

1

Przecież ten Norweg jest porąbany

1

@Azazel_Pazuzu Akurat wczorajsze karne to Debilizm piłkarzy Valencii.

0

@Patinka353 bez Pedriego? Chyba w snach XD

3

Mega ucieszyłaby mnie wygrana 4-0 bez żadnych problemów ale bez Pedriego I Raphy to jest niemożliwe

0

A jutro zapewne męczarnie z Elche EH

1

Na Valencie to nie ma co liczyć, w następnym tygodniu mają wyjazdy do Liverpoolu i Rayo może się wywala jakimś cudem XD

0

Oni mają jakiś bon na te rzuty karne?

0

Real zmęczony po KMŚ tak? 8 PKT przewagi już mają

4

Ooo kolejny karny XD

1

Ten sezon to jakiś kataklizm

0

@baster82 Zgadza się

0

Przed kadra mamy Elche, Brugge i Celte jeśli nie zakończy się to 3/3 zwycięstwami to jesteśmy w tarapatach.

3

Szczerze to bardzo dobrze zrobili niech Yamal się nauczy pokory bo to idzie w złym kierunku.

0

Pedri czerwo i bardzo dobrze chłopak przed LM z Brugge sobie odpocznie.

0

My jesteśmy tak żałośni że nawet nasz najlepszy piłkarz gra słabiutko

0

Yamal idź do tej Nicki i się nie pokazuj

4

Bark w bark HAHAHAHA

0

Hansi za głowę się trzyma XD

0

Nie potrafimy nic stworzyć

0

Dno Yamal DNO i 1km w dół

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?