Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O reka XD nie spodziewałem się tego XD
0
Co tak leje w tej Hiszpanii
2
Ale Canal Plus ma miernych komentatorów do komentowania La Ligi XD, Jedynym którego lubię jest Adam Marchwiński reszta to DNO XD
0
Widać że Rayo zmęczone po Czwartku, raczej Real to weźmie
0
Zobaczymy co dzisiaj z tą obrona będzie na ataku Zaragoza Iglesias Aspas ehh
16
400 asyst w karierze 894 gole tylko 6 bramek i ma 900. Co to jest za człowiek
2
Ten Gabriel to jest Psychiczny? XD Gdzie on tam faul widział
0
Deco go nie chciał No i spoko XDDD
0
Niesamowity zjazd Balde w ofensywie NIC w Defensywie Forbs uciekał jak chciał
1
Z Celta ta obrona będzie grała identycznie jestem tego pewien.
2
Nie dał nam różnego XDDDDDD
0
To jest faul przecież
0
Zero koleżeństwa
2
Czm Yamal nie uderzał
0
Flick im macha reka na lewą stronę to stoją
1
Przecież i tak zaraz Forbs nam strzeli ma 4-3
1
Ale ten Forbs robi z naszą obrona co chce
2
To nie jest karny XDDD
1
Co ten debil Balde robi, chłop mu ocieka to on nie wie co się dzieje
1
Tak dalej grajmy w obronie
0
Znów Forbs ucieka Balde
2
I znów ta obrona XDDD
3
Nie ma szczęścia
1
Ściągnij tego Angielskiego muła
0
Balde jest MEMEM XD
1
Ferran XDDDDDDDDDDDD
0
Yamal fajnie dzisiaj gra
0
Ten Angol jest tak drewniany
0
Najlepsze jest to że w 2026 nikt nie zostanie sprowadzony na obronę HAHA
1
Ale co wy się dziwiecie na ŚO jest Araujo i Eric XDD Taka kadrę nam zbudował wielki JOAN Laporta