0

O reka XD nie spodziewałem się tego XD

0

Co tak leje w tej Hiszpanii

2

Ale Canal Plus ma miernych komentatorów do komentowania La Ligi XD, Jedynym którego lubię jest Adam Marchwiński reszta to DNO XD

0

Widać że Rayo zmęczone po Czwartku, raczej Real to weźmie

0

Zobaczymy co dzisiaj z tą obrona będzie na ataku Zaragoza Iglesias Aspas ehh

16

400 asyst w karierze 894 gole tylko 6 bramek i ma 900. Co to jest za człowiek

2

Ten Gabriel to jest Psychiczny? XD Gdzie on tam faul widział

0

Deco go nie chciał No i spoko XDDD

0

Niesamowity zjazd Balde w ofensywie NIC w Defensywie Forbs uciekał jak chciał

1

Z Celta ta obrona będzie grała identycznie jestem tego pewien.

2

Nie dał nam różnego XDDDDDD

0

To jest faul przecież

0

Zero koleżeństwa

2

Czm Yamal nie uderzał

0

Flick im macha reka na lewą stronę to stoją

1

Przecież i tak zaraz Forbs nam strzeli ma 4-3

1

Ale ten Forbs robi z naszą obrona co chce

2

To nie jest karny XDDD

1

Co ten debil Balde robi, chłop mu ocieka to on nie wie co się dzieje

1

Tak dalej grajmy w obronie

0

Znów Forbs ucieka Balde

2

I znów ta obrona XDDD

3

Nie ma szczęścia

1

Ściągnij tego Angielskiego muła

0

Balde jest MEMEM XD

1

Ferran XDDDDDDDDDDDD

0

Yamal fajnie dzisiaj gra

0

Ten Angol jest tak drewniany

0

Najlepsze jest to że w 2026 nikt nie zostanie sprowadzony na obronę HAHA

1

Ale co wy się dziwiecie na ŚO jest Araujo i Eric XDD Taka kadrę nam zbudował wielki JOAN Laporta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?