Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Krew u Christensena
5
Ehhhhhh Yamalek
1
I po co ten kleszcz wchodzi
0
Ferran już nigdy w 1 składzie i nara
0
@dariooo Rash zmów irytuje ale 2 asysty ma XD
1
Ale główka od tyłu WOW
0
I ten buc jeszcze wchodzi
0
Aspas..... cholera
3
Olmo co to było HAHAHHA
1
@626 Precież Moriba mu wyłożył patelnie
0
To Kiedy gol na 3-3 ja obstawiam że nie w tej połowie ale na początku drugiej jak najbardziej
0
@heniusss a my nowy kontrakt dali XD
0
Doszliśmy do momentu gdzie Brugge i Celta to nasz poziom
0
Iglesias sam stoi przed polem a Olmo I Frenkie chuj wie gdzie
1
Ile bramek muszą stracić żeby Flick ogarną defensywę?
0
Szczęsny jest niesamowitym gównem
0
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
1
@KamQiX Zaraz za naszą linia obrony XD
0
Co za matoły XD
5
Ile my szans potrzebujemy żeby trafić w ta bramkę? XD
1
Śmiać mi się chce XD
1
Ja już nie mogę na tego Araujo patrzeć a moglibyśmy sprzedać bo do Juve XD
0
I za takiego leszcza 30 MLN trzeba dać? Bez jaj
0
@ArterkHD Rashford jest dziadem
0
Co oni robią do ciula
1
Balde wracający truchtem XDD
0
Araujo XDDDDDDDDD
1
Ten Szczęsny potrafi coś obrobić? XD
1
Ale my jesteśmy gównem XD
0
Może niech Yamal te karne strzela XD