0

Krew u Christensena

5

Ehhhhhh Yamalek

1

I po co ten kleszcz wchodzi

0

Ferran już nigdy w 1 składzie i nara

0

@dariooo Rash zmów irytuje ale 2 asysty ma XD

1

Ale główka od tyłu WOW

0

I ten buc jeszcze wchodzi

0

Aspas..... cholera

3

Olmo co to było HAHAHHA

1

@626 Precież Moriba mu wyłożył patelnie

0

To Kiedy gol na 3-3 ja obstawiam że nie w tej połowie ale na początku drugiej jak najbardziej

0

@heniusss a my nowy kontrakt dali XD

0

Doszliśmy do momentu gdzie Brugge i Celta to nasz poziom

0

Iglesias sam stoi przed polem a Olmo I Frenkie chuj wie gdzie

1

Ile bramek muszą stracić żeby Flick ogarną defensywę?

0

Szczęsny jest niesamowitym gównem

0

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

1

@KamQiX Zaraz za naszą linia obrony XD

0

Co za matoły XD

5

Ile my szans potrzebujemy żeby trafić w ta bramkę? XD

1

Śmiać mi się chce XD

1

Ja już nie mogę na tego Araujo patrzeć a moglibyśmy sprzedać bo do Juve XD

0

I za takiego leszcza 30 MLN trzeba dać? Bez jaj

0

@ArterkHD Rashford jest dziadem

0

Co oni robią do ciula

1

Balde wracający truchtem XDD

0

Araujo XDDDDDDDDD

1

Ten Szczęsny potrafi coś obrobić? XD

1

Ale my jesteśmy gównem XD

0

Może niech Yamal te karne strzela XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?