Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Proszę słuchać a nie mówić Hahaha
7
Ładnie Mentzen i Stano niczym Xavi i Iniesta
0
O kurde dymy XDD
0
Ten Trzaskowski wygląda jakby tam stał za karę Hahah
6
Ale mu pocisnął XDDDD
6
Braun szef hahahah
5
Wygrana z Espanyolem a potem z Villarealem i Bilbao składy dość rezerwowe, mega bym tak chciał.
1
Jak takie rzeczy były na naszą niekorzyść to się boję co sędziowie wymyślą z meczach z Espanyolem i Villarealem żeby podłączyć pod tlen białych
1
Tak się mało mówi o sędziach we Włoszech czy w Niemczech a ta Hiszpania to jakiś dramat, błędy co kolejkę i to w tak ważnych meczach. Szkoda że co sezon tak to będzie wyglądać.
39
Brak Czerwonej dla Tchouameniego, Faul Valverde przed golem na 0-2, Sędziowie mówiący całe szczęście przy ręce Fermina i oni mają czelność mówić że sędziowie nie są po ich stronie XDDD Ten klub jest śmiechu warty
3
Od meczu z BVB gramy tragicznie w defensywie, Celta nam 3 strzela, Real 3 Inter w 2 meczach nam 7 wpakował, Flick musi coś z tym zrobić jak najszybciej.
0
Sorloth dzisiaj zdrowy? XD
0
Partey odchodzi a Zubimendi przychodzi, jak Arsenal sprowadzi skrzydłowego np Nico I Napastika np Gyokeres to mają niezła pakę.
0
W tym tygodniu Real pozyskuje Trenta i Xabiego a my odpadamy z LM, jeśli przegramy w Niedzielę to będzie dramat
1
Co jest z tym Balde, miał wrócić na rewanż z Interem a nawet w El Classico nie zacznie.
3
Jeśli PSG nie wygra CL to ZP według mnie powinna trafić do Raphinhy
4
Gundo miał rację, ale wielkiej gwiazdce nie można nic złego powiedzieć
1
Mam nadzieję że piłkarza o nazwisku Araujo już nigdy nie zobaczę na boisku w tej koszulce
2
Araujo to na pewno jest w siebie dumny, zarabia kupę siana i gra na luzaku
4
Rok w rok Araujo, wywalić go z tego klubu
1
DANI OLMO- Większość sezonu połamany, w ważnych meczach nie dowozi- 60 MLN XD
2
Ale oni mają wysokich obrońców do grania na rzuty różne XD
0
@matirix20 2014, od wygranego meczu z Granada 6-0 po Hat-Tricku Neya i dublecie Messiego
2
@michal26 Tak samo, piękne mecze z Bayernem, BVB czy Benfica, 2 miejsce w fazie ligowej z tak młoda kadra to mega sukces.
0
Szkoda że w tych brzydkich strojach jutro gramy
0
Szkoda że my nie potrafimy zrobić tak dobrego wolnego transferu, nawet Tah nam się wysypie
0
@Who_you_mam Nic nowego XD
0
Jak myślicie w jakich strojach wyjdziemy na Inter?
0
Uuuuu Celta z golem kontaktowym
3
Jesteś na 7 miejscu walczysz o Puchary i mecz poddajesz od początku brawo Celta XD