5

Proszę słuchać a nie mówić Hahaha

7

Ładnie Mentzen i Stano niczym Xavi i Iniesta

0

O kurde dymy XDD

0

Ten Trzaskowski wygląda jakby tam stał za karę Hahah

6

Ale mu pocisnął XDDDD

6

Braun szef hahahah

5

Wygrana z Espanyolem a potem z Villarealem i Bilbao składy dość rezerwowe, mega bym tak chciał.

1

Jak takie rzeczy były na naszą niekorzyść to się boję co sędziowie wymyślą z meczach z Espanyolem i Villarealem żeby podłączyć pod tlen białych

1

Tak się mało mówi o sędziach we Włoszech czy w Niemczech a ta Hiszpania to jakiś dramat, błędy co kolejkę i to w tak ważnych meczach. Szkoda że co sezon tak to będzie wyglądać.

39

Brak Czerwonej dla Tchouameniego, Faul Valverde przed golem na 0-2, Sędziowie mówiący całe szczęście przy ręce Fermina i oni mają czelność mówić że sędziowie nie są po ich stronie XDDD Ten klub jest śmiechu warty

3

Od meczu z BVB gramy tragicznie w defensywie, Celta nam 3 strzela, Real 3 Inter w 2 meczach nam 7 wpakował, Flick musi coś z tym zrobić jak najszybciej.

0

Sorloth dzisiaj zdrowy? XD

0

Partey odchodzi a Zubimendi przychodzi, jak Arsenal sprowadzi skrzydłowego np Nico I Napastika np Gyokeres to mają niezła pakę.

0

W tym tygodniu Real pozyskuje Trenta i Xabiego a my odpadamy z LM, jeśli przegramy w Niedzielę to będzie dramat

1

Co jest z tym Balde, miał wrócić na rewanż z Interem a nawet w El Classico nie zacznie.

3

Jeśli PSG nie wygra CL to ZP według mnie powinna trafić do Raphinhy

4

Gundo miał rację, ale wielkiej gwiazdce nie można nic złego powiedzieć

1

Mam nadzieję że piłkarza o nazwisku Araujo już nigdy nie zobaczę na boisku w tej koszulce

2

Araujo to na pewno jest w siebie dumny, zarabia kupę siana i gra na luzaku

4

Rok w rok Araujo, wywalić go z tego klubu

1

DANI OLMO- Większość sezonu połamany, w ważnych meczach nie dowozi- 60 MLN XD

2

Ale oni mają wysokich obrońców do grania na rzuty różne XD

0

@matirix20 2014, od wygranego meczu z Granada 6-0 po Hat-Tricku Neya i dublecie Messiego

2

@michal26 Tak samo, piękne mecze z Bayernem, BVB czy Benfica, 2 miejsce w fazie ligowej z tak młoda kadra to mega sukces.

0

Szkoda że w tych brzydkich strojach jutro gramy

0

Szkoda że my nie potrafimy zrobić tak dobrego wolnego transferu, nawet Tah nam się wysypie

0

@Who_you_mam Nic nowego XD

0

Jak myślicie w jakich strojach wyjdziemy na Inter?

0

Uuuuu Celta z golem kontaktowym

3

Jesteś na 7 miejscu walczysz o Puchary i mecz poddajesz od początku brawo Celta XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?