0

Co ten sędzia odwala, daje czerwo za zwykły faul w polu karnym, wpycha się w akcje Bilbao XDD

2

Za co czerwona kartka XD

0

Dał mu czerwona XDDDDDDD

0

Balde wraca to Kounde wypada ehhhh, na Prawej stronie możemy dać Erica, Araujo albo Forta

0

Balde niech się kuruje jak tylko może

12

Bellingham zwyzywał sędziego i został uniewinniony ależ są przeciwko nim, tak im przeszkadzają XDD

1

Wracaja Dumfries i Thuram, może być ciężko

0

Dumfries wraca i będzie hasał strona Martina, to może się źle skończyć

2

Pavard z kontuzja kostki, szkoda chłopa

1

Sędzia im pomógł a ci go wyzywaja? Chory klub

0

To co? Rudiger tylko na 1 mecz ? XD

2

Zawsze przed ważnym meczem boli mnie brzuch ze stresu

0

@VinDiesel Szczęsny broni

0

I jak my teraz mamy się czuć jeśli dojdzie do zmiany sędziów na finał?

9

Jeśli pójdą im na rękę to będzie kompromitacja na cały świat XD

1

Federacja im się ugnie, nie ma co liczyć na walkower

0

U was też nie działa Strims.top?

5

Mecz Interu z Roma w Weekend przełożony a w niedzielę normalnie kluby będą grać czyli Inter od środy do meczu z nami ma tydzień odpoczynku. My w tym czasie będziemy się walić z Realem od 22 TOPPP XD

0

1 połowa dobra Bilbao, nagle w 2 wpuścił najlepszych i się zaczęło sypać XD

0

Bilbao dramat jeden wielki

0

Co te Bilbao robi XDDDD

0

Oooo kurde 7 minut

2

Ale Dominacja Realu w tym meczu XD

2

Dobra Bilbao utrzymać to macie

3

Ciężko będzie Bilbao to utrzymać

0

Ernesto wpuszczaj Sanceta i Iniakiego z ławki

0

Co ten Athletic za skład wystawił XDD

0

Szkoda że Nico jutro nie gra, ale oby Bilbao chociaż remis wyciągnęli

0

Dani Rodriguez oraz Pablo Maffeo nie zagrają z nami w środę z powodu żółtych kartek

1

Szansa dla Ferrana, oby jej nie zmarnował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?