Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie Dobra XD
2
Jezu proszę Valencia, ostatnie 10 minut
0
Wchodzą świeże siły w Valenci
0
Za bardzo do tyłu idą, ale to jak każda drużyna oprócz Barcy w ciągu ostatnich kilku lat.
1
Może chociaż remis utrzymają
0
@wyrek Nie będzie remisu XDDDD
0
Tak samo jak z Leganes, szybki gol po przerwie i zaraz to wygrają
1
Jak zawsze, nie ma co liczyć
1
BVB już 4-0, nie możemy ich zlekceważyć bo jakoś w drużynie mają dość niezła
4
Jednak spalony, co się dzieje w tym meczu XD
0
Ale spokojnie, skończy się jak z Leganes. Znów sędzia jakiś faul widmo zrobi
0
Gol Valencia piękna sprawa
2
Ale ta La Liga ich ciągnie do Mistrzostwa
3
Takie mecze też trzeba umieć wygrywać, nie zawsze będziemy wygrywać w efektownym stylu. VAMOSSSS BARCAAAA
1
Musimy jak najszybciej strzelić na 2-0 bo 2 połowa na pewno nie będzie wyglądać jak 1
5
Klub prowadzony przez totalnych debili i idiotów
0
Znów zmieniać swoich TOP napastników czyli Kubo i Oyarzabala i wprowadzać jakiś randomów
0
Za bardzo Sociedad się cofa
1
I można kończyć XDDD
0
@KrwawiaceoczyVEB Chodziło mi w tym sezonie.
0
Balduś trochę samolub ale nie dziwię mu się, chciał 1 gola w La Liga strzelić.
0
@Barcafan2020 Kontuzja po kadrze
0
Czuję że szykuje się ciężki mecz z takimi rotacjami
0
Czekam na konferencję Carlo, mam nadzieję że poruszy temat sędziów którzy znów wygrali mecz Relowi.
1
Oby jutro nie potknąć się na Gironie, walą nam kłody pod nogi, rywali w walce o tytuł przepychają, no cóż zrobić
6
Najpierw piłka potem nogi= rzut wolny dla Realu
Asencio najpierw piłka potem stempel w nogę= rzut karny dla Leganes a nie czekaj..
4
Dosłownie za to samo wolny był dla Realu XDDDD
1
Jak z Celta był druk to teraz znów XD
2
Karny z dupy, czysty wślizg
0
Ten Rudiger to jakiś psychiczny jest XD