1

@Kessie Dobra XD

2

Jezu proszę Valencia, ostatnie 10 minut

0

Wchodzą świeże siły w Valenci

0

Za bardzo do tyłu idą, ale to jak każda drużyna oprócz Barcy w ciągu ostatnich kilku lat.

1

Może chociaż remis utrzymają

0

@wyrek Nie będzie remisu XDDDD

0

Tak samo jak z Leganes, szybki gol po przerwie i zaraz to wygrają

1

Jak zawsze, nie ma co liczyć

1

BVB już 4-0, nie możemy ich zlekceważyć bo jakoś w drużynie mają dość niezła

4

Jednak spalony, co się dzieje w tym meczu XD

0

Ale spokojnie, skończy się jak z Leganes. Znów sędzia jakiś faul widmo zrobi

0

Gol Valencia piękna sprawa

2

Ale ta La Liga ich ciągnie do Mistrzostwa

3

Takie mecze też trzeba umieć wygrywać, nie zawsze będziemy wygrywać w efektownym stylu. VAMOSSSS BARCAAAA

1

Musimy jak najszybciej strzelić na 2-0 bo 2 połowa na pewno nie będzie wyglądać jak 1

5

Klub prowadzony przez totalnych debili i idiotów

0

Znów zmieniać swoich TOP napastników czyli Kubo i Oyarzabala i wprowadzać jakiś randomów

0

Za bardzo Sociedad się cofa

1

I można kończyć XDDD

0

@KrwawiaceoczyVEB Chodziło mi w tym sezonie.

0

Balduś trochę samolub ale nie dziwię mu się, chciał 1 gola w La Liga strzelić.

0

@Barcafan2020 Kontuzja po kadrze

0

Czuję że szykuje się ciężki mecz z takimi rotacjami

0

Czekam na konferencję Carlo, mam nadzieję że poruszy temat sędziów którzy znów wygrali mecz Relowi.

1

Oby jutro nie potknąć się na Gironie, walą nam kłody pod nogi, rywali w walce o tytuł przepychają, no cóż zrobić

6

Najpierw piłka potem nogi= rzut wolny dla Realu
Asencio najpierw piłka potem stempel w nogę= rzut karny dla Leganes a nie czekaj..

4

Dosłownie za to samo wolny był dla Realu XDDDD

1

Jak z Celta był druk to teraz znów XD

2

Karny z dupy, czysty wślizg

0

Ten Rudiger to jakiś psychiczny jest XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?