1

Co Kolo Muani pokręcił WOW

1

Antony Gol Haha

1

Ten Lautaro to taka sierota XD

0

Bilbao w łeb od Espanyolu XD

5

@TR3YWAY Real Madryt o sedzaich nie rozmawia XD

0

Ale Tah to czołg, oby się go udało podpisać.

1

Kurde Osasuna mogła coś więcej ugrać

0

Szkoda ze Osasuna jest tak słaba że i tak Real to wygra XD

1

@pero1983 On zawsze gada coś konkretnego tylko wkońcu znalazł się sędzia z jajami

2

Panie Monuera, jak pan mi teraz zaimponował

0

Brawo sędzia, wkońcu ktoś mu pokazał

1

Ten Zaragoza z nami to gra jakby od tego życie zależało a z Realem nic nie potrafi

0

Czuję że to zwycięstwo Realu może ich napędzić, obym się mylił.

5

Dawno nie widziałem tak powolnego City, KDB to jak ślimak XD

0

Ale Szkoda Araujo, dobry obrońca tylko tak strasznie podatliwy na kontuzje

0

Ale stypa w ten weekend z meczami

0

Te 55 MLN mogliśmy na Sanceta wydać a nie Olmo XD

3

@Litman Tak, dawać odpoczynek w 1/ 4 CDL na trudnym terenie XD

0

Jak my mogliśmy przegrać z tym Leganes XDDDDD

6

Kurcze, Fermin po takim meczu z Valencia zasłużył na 1 skład..

4

@Cyzix Komentarz w Punkt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

1/8 pewnie PSG albo Benfica, wątpię że Brest bądź Monaco sprawia niespodziankę.

1

W 1/8 rewanż gramy u siebie?

0

Znów się prosimy o stronę PKT XD

1

@Arcybiskup Niesamowite że mógł przyjąć i wyłożyć na pusta do Pique XDD, co za łeb

3

Dziwnie brzmią komentarze kibiców Realu w stronę sędziów XDD

0

I co? My z taką gra chcemy powalczyć o LM I LL? Nie ma co się oszukiwać, nie mamy na to szans

0

Otamendi i Antonio Silva, będzie ciężko się tam przebić.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?