0

Za dobrze nam szło to trzeba pomóc białym

0

Porażka boli ale trzeba wyciągnąć wnioski i po przerwie pokonać Celte.

1

Niestety trzeba się przyzwyczaić do czasów La Ligi Tebasa i Pereza, no cóż nic z tym nie zrobimy

3

Perez i Tebas robią ligę ciekawsza

0

Co to miało być.... w 2 połowie Olmo musi wejść

5

Ale oni się skompromitują na KMŚ XDDD

0

Czy według was na chwilę obecną lewonożny Laporte czy Pau Torres są lepsi od Inigo w kontekście powołania do reprezentacji?

0

Ciekawe czy wyjdzie na Sociedad

12

Lenglet i Witsel na obronie a PSG z nimi przegrywa XD

1

Czm nie Fort na lawej XD

1

Real do 1 połowy gówno a 2 połowa pewnie będzie wyglądać jak z BVB XD

18

Kounde chyba znowu się spóźnił XD

0

Jeśli Nico chce piłkarsko wskoczyć na wyższy poziom to nie może grać z całym szacunkiem w Bilbao.

1

Ale super robotę wykonuje Slot w Liverpoolu.

1

Od meczu z Bayernem do dzisiaj jakoś pięknie się żyje. Miłego dnia wszystkim.

9

To co Flick zrobił z Inigo to Mistrzostwo Świata

0

@Loszo Sorry ale Lamine nie powinien być wyżej od Krosa i Kane.

0

Szkoda mi tego Lautaro, taki TOP sezon który ciężko będzie powtórzyć i jest niżej od Mbappe i Haalanda ehhh

3

@D10SLEO Wsm nic nowego jeśli chodzi o Real XD

1

@Worny Super jest to Piłkarz, KLASA sama w sobie.

0

@mekston Dla mnie Lautaro powinien być przed Mbappe I Haalandem

0

@MesQueUnClub96 Hansi ma 3/3 za sierpień, wrzesień i teraz pażdziernik?

9

5/5 Zwycięstw w tym miesiącu KLASA

1

Fabrizio potwierdza!! Mamy TO PANOWIE

0

Czy Vinicius dzisiaj się popłacze po odebraniu Złotej Piłki? XD

8

Że będzie trzeba oglądać ta mordę która odbiera Złota Piłka to aż mnie skręca

1

Październik w naszym wykonaniu to jakaś totalna DEMOLKA. VAMOS FLICK

0

@patrys218 Oczywiście też TOPKA

4

Raphinha to KLASA a gdzie komentarze o świetnym CASADO!!!!

2

Teraz niestety złapią formę przed Klasykiem Ehhhh...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?