BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR na takie coś pracuje się cały sezon, niczym się to nie równa walce o utrzymanie
0
@Criss18Barca fakty są takie że zgłoszenie Matsa który jest poważnej kontuzji i grał fatalnie na początku sezonu zamiast Szczęsnego w LM to byłby sabotaż więc się nie nakręcaj
0
Mimo rotacji i tak powinniśmy ich pokonać, już spadli z ligi to nawet dodatkowej motywacji mieć nie będą. Dzisiaj musi być odpoczynek a jak mamy się obawiać rotacji z Valladoid to należy się zastanowić czy w takim razie cała ławka nie jest do wymiany
12
@Pitinho jakbyś nie wiedział to nie tylko w Polsce więc argument że Polak idzie do kosza. Nawet pod postami oficjalnego profilu Hiszpanie nie chcą jego teraz powrotu.
Ter Stegen maks co mógłby dostać w tym sezonie to mecz ligowy gdy będziemy mieć już mistrza. Rotacja bramkarzami w takiej fazie sezonu poprostu nie ma sensu. I jest też mocno niesprawiedliwe że Mats dostaje szansę praktycznie z buta po dostaniu pozwolenia na grę a Wojtek musiał tyle czekać gdy na bramce stał ręcznik Pena.
Na takie komentarze też sam pracuje, dopiero dostał pozwolenie na grę i już zaczyna się naciskanie przez media na granie, o wywiadzie gdzie wprost powiedział że pozbył się Bravo nie wspomnę nawet
0
@Borneo grał tylko z Realem kiedy miał neutralizować Viniego, wystawienie go tam wymusza zmiany konstrukcji ataków
0
Dzisiaj Fort (ewentualnie na lewej a Eric na prawej chociaż Eric pewnie zagra w pomocy dzisiaj) a z Interem Eric. Araujo nie za bardzo bo PO u Flicka ma uczestniczyć w grze kombinacyjnej a Araujo ma ograniczone umiejętności operowania piłką, niech zostanie tam gdzie gra najlepiej czyli na środku, na PO powinien być tylko opcja awaryjna lub do krycia indywidualnego
2
Szanse na występ Darvicha rosną po kontuzji Torre, fajnie by było gdyby był w szerokiej kadrze w następnym sezonie jeśli nikogo nie kupimy bo dałby opcje do rotacji Raphinhi
0
@kinioo oglądałeś ostatnie mecze? Trzymanie lini spalonego już mocno poprawił, wyprowadzenia piłki wiele nie poprawi bo jego umiejętności są tu mocno ograniczone. Ale ma coś czego nie ma reszta, umiejętność zmasakrowania każdego napastnika w pojedynku fizycznym, reszta nie ma w tym do niego podjazdu. Pamiętasz ile Balde wracał do formy? Teraz jest kluczowy i z Araujo powinno być podobnie.
Nie po to Flick blokował jego odejście żeby mieć któregoś w kolejce rezerwowego z taką pensja albo zaraz go sprzedawać
0
Dani ma wszystko żeby być w pierwszym zespole oprócz zdrowia przez które ponad rok odkłada się jego debiut, co wróci i zacznie błyszczeć to wypada. Miejmy nadzieję że pozbędzie się problemów zdrowotnych bo duży talent się marnuje
0
@Kyonego ale nie ściągniesz Taha majac na ŚO Inigo, Cubarsiego, Araujo, Christensena i Erica, ktoś musi odejść, nawet odejmując Erica który zagra na kilku pozycjach to nie będziemy trzymać pięciu zawodników na dwie pozycje których sie czesto nie rotuje, miałoby to sens gdybyśmy grali 3ŚO i wahadła ale wtedy musiałby przyjść np. Frimpong
0
@kinioo Araujo nie odejdzie, nawet nie będą komentował komentarza że nic nie daje, nie po to jego odejście było zablokowane żeby go zaraz sprzedać. Jeśli nie odejdzie Christensen to nie ma na co liczyć
1
@Luk_1988 nie, Tah to nie jest alternatywa dla Araujo tylko dla Inigo i Christensena. Można sprzedać Christensena i podpisać Taha ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Ale najpewniej trafi do Realu razem z Alonso
4
Niestety najbardziej prawdopodobny scenariusz
0
@jamjest nikt nie jest nieomylny
0
@jamjest tak ale przy okazji takim stwierdzeniem zamykasz komukolwiek możliwość krytyki bo nikt się nie zna jak obecny trener. To tak nie działa że trener jest nieomylny, Flick też popełnia błędy
0
@fotohobby oczywiście że ten procent jest najczęściej nic nie wart, Mats w tym sezonie miał trochę lepszy % obron ale już powstrzymanych goli ma wyraźnie mniej.
Nie wykręcam żadnego kota ogonem tylko mówię jak jest, to ty założyłeś śmieszna tezę że Mats napewno nie grał gorzej a wszyscy widzieliśmy jak grał w tym sezonie
0
@fotohobby a ty potrafisz? % skutecznych interwencji jest nic nie wart bo liczy się każda obrona, nie ważne czy to była setka czy strzał prosto w ręce. Mówisz o prokurowanych karnych a wsadzanie kolegów na miny jak z Monaco to już nie liczymy bo do narracji nie pasuje? Każdy kto oglądał cały sezon do tej pory nie powinien mieć wątpliwości że Wojtek spisuje się lepiej
0
@parpe ,,ostatnich meczach" wymień w ilu meczach i jakie błędy popełnił. Widzę że mocno się hejt nasilił po gorszym meczu z Interem i nagle wszyscy zapomnieli jak słabo grał Mats przed kontuzja że chcą go do pierwszego składu.
Każdy gol Interu praktycznie nie do obrony a hejt sie posypał, ale o dwóch ważnych interwencjach na przedpolu ktorw uchroniły przed groźnymi sytuacjami to już nikt nie pamięta, o podwójnej interwencji z Realem też cisza tylko wypominanie puszczenia gola z wolnego gdzie Mbappe miał bardzo dobra pozycję i nieważne jakby ten mur ustawił to miał dużo miejsca na strzał i uderzył idealnie, tyle.
Gdyby nie jego występy z Benfica i BVB to by nas w tym półfinale nie było
0
@fotohobby napewno Mats grał gorzej, Wojtek miał gorszy mecz i hejterzy się odpalili i stawiają niżej od fatalnego Ter Stegena z tego sezonu. Sufit ma wyżej tyle że osiaga go raz na parę lat.
Prime lepszy ma Mats ale bardziej stabilny jest Wojtek bo nie schodzi poniżej pewnego poziomu co sezon
1
Czytam komentarze żeby go sprzedać to tylko się za głowę można złapać. Najlepiej sprzedajmy wszystkich kluczowych graczy żebyście kupili sobie koty w worku z Nico na czele za gruby hajs
0
@KibicBarcy84 ,,Nie ma gry za zasługi? To za co,za nazwisko?"
Właśnie się skompromitowałeś, gra się za formę i umiejętności a nie zasługi i nazwisko. Ter Stegen poza pojedyńczymi sezonami to nie topowy bramkarz, kibice Barcy go mocno przehajpowali
0
@Lewangoooolsky wiesz ciężki temat bo to zawodnicy głosują na kapitanów ale to schematycznie widać że w większości przypadków opaskę dostają zawodnicy z najdłuższym stażem w zespole
1
@Krzywy95 bramkarzami się nie rotuje w takiej fazie sezonu
@fotohobby xd, tylko przypomnę że jego kontrakt będzie przedłużony nawet dłużej niż na rok. Aha czyli oceniamy go po jednym gorszym meczu? Już zapomniałeś jak grał Mats zanim się połamał?
@KibicBarcy84 to że jest tu dłużej to żaden argument, nie ma gry za zasługi. Czyli klasycznie umniejszanie po gorszym meczu, gdyby nie Wojtek to by nas nie było w tym półfinale. Mats sobie o niczym przypominać teraz nie musi bo w kluczowych meczach w tym sezonie nie ma prawa powąchać murawy. Pamięć przeciętnego kibica jest krótka ale łamiecie poprostu granice, nie pamiętacie już jak Mats grał przed kontuzja i po jak poważnej kontuzji wraca
4
Wystawienie Matsa w tym meczu nieważne jak zagra to naplucie w twarz Wojtkowi i nie obchodzi mnie że to kapitan, to ma być równa rywalizacja. Wojtek musiał tyle czasu czekać na szansę gdy w bramce stał PENA, powtórzę PENA a Mats ma dostać szansę praktycznie z marszu po dostaniu pozwolenia na grę w kluczowej fazie sezonu? Nawet mistrza nie mamy pewnego. Wojtek powinien dokończyć ten sezon i dopiero w następnym walczyć o skład
2
@lucas75 kompleksy na bok kolego
0
@MalanFCB @ventriloquist1 nie wiadomo czy Balde będzie mógł odrazu w pierwszym zagrać więc taki scenariusz musi być rozważany
1
@Nightraider Fort napewno zagra z Valladoid, Torre powinien zmienić Pedriego na ten jeden mecz chociaż a Victor jest opcja za Raphinhe, ten Dani Rodriguez powinien zagrać z Valladoid żeby Yamal odpoczął
0
@APTAPT sorry ale na nich muszą być ekstra rotacje czy nam się to podoba czy nie, zaraz mecz z Realem i rewanż z Interem
0
@kamilop np. takie że wczoraj im dłużej trwał mecz tym mniej był pod gra, mniej dostawał podań bo koledzy widzieli co się dzieje. Nie ma już tej świeżości. I to widać nie tylko w ostatnim meczu, Flick popełnił trochę błąd że nie rotował nim wcześniej a teraz już nie ma za bardzo kiedy
0
@Nightraider no w tym wywiadzie powiedział to wprost, szkoda że go nie sprzedadzą i nie kupią Garcii do rywalizacji z Wojtkiem