BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blakkudium im już wcześniej kosza dał więc wątpliwe
0
@blakkudium pewnie Real, Alonso weźmie go ze sobą najpewniej może Grimaldo. U nas szybko decyzji nie będzie bo trzeba by kogoś z obrony sprzedać
0
@Fake69 Ferran to podstawowa ,,9" i tylko tam powinien grać. Rashford to LS ale może grać po drugiej stronie i na ,,9"
0
@regatta52 Nico jest droższy i ma chore wymagania finansowe. Nic dziwnego że szukamy tańszych opcji bo jeszcze boki obrony są do wzmocnienia
0
@Michal03 mało prawdopodobne
0
@krol211 chodzi mi o to że Flick chciał go mieć i widział (może nadal widzi) ważnego zawodnika ale narazie nie idzie tak jak sobie to wyobrażał
0
@krol211 przeczytaj jeszcze raz co napisałem ale ze zrozumieniem
0
@krol211 a źle powiedział xd? Wogóle inne sytuacje zacznijmy od tego
0
@krol211 nie wiesz tego, nawet na konferencjach dawał do zrozumienia że go chce. Nawet mówił że bardzo go ceni ale ma dużo do poprawy co sugeruje że chciał go długoterminowo
0
@ViscaelBarca2007 Valle wykupią (:
0
@ViscaelBarca2007 chodzi mi tylko o to że został z decyzji Flicka bo można wiele powiedzieć na Deco ale tu wykonał tylko prośbę trenera
@krol211 dał dupy bo zrobił co chciał Flick? Wiele można się do niego przywalić ale tu zrobił to co powinien a że nie idzie po naszej myśli to już druga sprawa
0
@krol211 no wiem przecież, niech chodzi mi o rywalizację stricte w rezerwach
0
@krol211 zarząd to akurat chciał go sprzedać tylko Flick to zablokował. Argument z tym że miał dwóch obrońców no to dobra ale dlaczego by kazał przedłużyć mu kontrakt o 6 lat z taką pensją? Mogli odsunąć sprzedaż do lata poprostu
4
Komentarz usunięty
3
@krol211 Kochen zbyt duży talent żeby być rezerwowym. Będzie rywalizacja między Aronem i Kochenem i ten kto wygra będzie miał tą jedynkę w przyszłości a drugi odejdzie. Kochen w następnym sezonie pewnie będzie jedynka w Barcy B a potem też jakieś wypożyczenie bo muszą się ograć tym bardziej że nie kupiliśmy i raczej nie kupimy nowego bramkarza
17
Mocny upragde na Real. Trzeba ich dobić żeby nie było nerwowo na koniec i skończyć z trypletem krajowym
8
Wszystkich nie zatrzymamy bo mamy dość dużo zawodników na tej pozycji co utrudnia awanse z rezerw. Trzeba skupić się na utrzymaniu głównie tych największych talentów jak kuzyni Fernandez
5
@blakkudium https://tenor.com/pl/view/hasbulla-money-gif-25191018
1
@blakkudium o kolego u nas wszystko na ostatnią chwilę (:
2
@blakkudium najwięcej się pisze o Atletico, Barcelonie i Liverpoolu (zastępstwo TAA). Zobaczymy ale trzeba się ogarnąć bo nikt na nas czekał nie będzie tym bardziej że cena atrakcyjna
5
Najpewniej pójdzie do Atletico bo pasuje tam idealnie ale nadal mam nadzieję że trafi jednak do nas
0
@ViscaelBarca2007 wiem ale jednak bardzo cenie Alonso i uważam że jest bardzo dobrym trenerem to trochę martwi ten ruch. Chociaż mam wrażenie że bez kilku transferów się nie obejdzie no chyba że zmieni mocno taktykę w porównaniu do tego co grał w Leverkusen bo nie ma do tego profili w Realu
1
@blakkudium jak będą dobre warunki finansowe to byłby dobra opcja, tylko żeby to było wypożyczenie z opcją wykupu albo najwyżej obowiązkiem po spełnieniu zmiennych a nie odrazu transfer
0
Kurde
4
@Faro aż ciężko coś takiego skomentować xd. Kolejny raz się ośmieszasz próbując umniejszyć Raphinhi, chociaż umniejszanie to mało powiedziane bo Ty poprostu negujesz jego wkład i piszesz że nic nie robi xd
2
@PatrykBarca może bardziej efektowny ale skuteczniejszy jest w tym Raphinha narazie.
Dryblingi na mecz (skuteczność)
Raphinha 1.5 (54%)
Rashford 0.7 (32%)
Jakby wziąć pod uwagę poprzedni sezon
Rashforda to 1.5 (48%)
W wygranych pojedynkach też wygrywa Raphinha 3.7 (52%) do 1.8 (42%)
0
@Herato nikogo nie miałby wygryźć tylko dać opcje rotacji Raphinhi i Yamalowi, od święta też Lewego albo Ferrana
2
@Messibestplayerintheworld nie ma szans, temat zgaszony odrazu i nawet nie było mowy że go wezmą. Może po takim sezonie się ugną i dadzą Flickowi kogo chce
2
@blakkudium pisałem o tym całe lato że Flick go chce ale Deco z Laportą mieli inne plany (:
Frimpong, Michell + jakiś LS (np. ten Rashford na wypożyczenie) i pozbycie się szrotu to byłoby genialne okienko, miało być poluzowane FFP to powinno być łatwiej to zrobić. Tylko trzeba wrócić do 1:1
4
@blakkudium nadal jestem zdania że powinniśmy go wziąć. Cena świetna, dałby bardzo dużo możliwości taktycznych